Dzisiaj jest środa 20 czerwca 2018, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22379) SPORT FORUM FIRMY (5188) PRACA (80) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
27 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lekarze rodzinni bez porozumienia z NFZ, a umowy w ... (8)Niezatapialny Sokół. Mieli walczyć o utrzymanie, b ... (5)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezy"Tańczące trzewiczki" 8. Wielkopolski Festiwal Tań ...

"Tańczące trzewiczki" 8. Wielkopolski Festiwal Tańca

Dodano: 13.04.2017 17:33

Gdzie: hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum w Ślesinie

Kiedy: 22 kwietnia, g. 10.00

Wstęp wolny

Tak dużej liczby zgłoszeń na Wielkopolski Festiwal Tańca „Tańczące trzewiczki” jeszcze nie było. Na parkiecie w autorskich układach choreograficznych obejrzymy ponad 70 dziecięcych i młodzieżowych zespołów.

Na 8. edycję Festiwalu 22 kwietnia zapraszają: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Gimnazjum w Ślesinie.

Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem młodych tancerzy. Dla uczestników (instruktorów i ich podopiecznych) spotkanie to jest doskonałą okazją do zaprezentowania swojego dorobku artystycznego i poddania go profesjonalnej ocenie, nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń zawodowych i wspólnej zabawy.

Festiwalowe Jury tworzyć będą: Paweł Malicki (Polski Teatr Tańca), Paulina Narożnik (Street Dance Academy) i Irena Marszałek (Zespół Tańca Współczesnego PUENTA z Leszna).
Gwiazdą Festiwalu będzie Zespół Tańca Współczesnego PUENTA z Leszna – zdobywca nagrody głównej ubiegłorocznej edycji imprezy.

22 kwietnia, hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum w Ślesinie, start g. 10.00.
Szczegółowy program na www.ckis.konin.pl

  • "Tańczące trzewiczki" 8. Wielkopolski Festiwal Tańca

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:taniec,   festiwal,   CKiS,   choreografia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.