Skocz do zawartości
LM.plImprezyKoncert KREDKA BALETKA w KDK

Koncert KREDKA BALETKA w KDK

Dodano: , Żródło: LM.pl
Koncert KREDKA BALETKA w KDK

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 1 czerwca, godz. 16.30

Wstęp na zaproszenia

Najmłodsi tancerze i wokaliści z Konińskiego Domu Kultury wystąpią 1 czerwca na dużej scenie oraz zaprezentują swoje prace plastyczne na wystawie. Zapraszamy na koncert KREDKA BALETKA.

To będzie wyjątkowy koncert, którym najmłodsze dzieci uczestniczące w zajęciach w Konińskim Domu Kultury zakończą pełen wrażeń rok artystyczny. Jednocześnie będziemy świętować Dzień Dziecka. Koncert KREDKA BALETKA już 1 czerwca o godz. 16.30 w Konińskim Domu Kultury.

Na dużej scenie wystąpią najmłodsze wokalistki ze Studia Wokalnego KaDeKa pracujące pod kierunkiem Anny Ciesielskiej. Nie może zabraknąć podopiecznych Grzegorza Ambroziaka z grupy RAZ DWA TRZY TAŃCZYSZ TY, a także najmłodszych tancerzy z zespołu Body and Soul. Zaprezentują się również dzieci uczące się tańca w zespołach CODA 4 i CODA 3 (w wieku 4-7 lat) pod kierunkiem Marty Konopackiej. Na specjalnie zorganizowanej wystawie pokażemy też dzieła, które wykonali najmłodsi artyści z Atelier KreDKa Katarzyny Mijakowskiej.

W sumie na scenie wystąpi ponad 100 najmłodszych uczestników zajęć artystycznych w Konińskim Domu Kultury. Wszyscy dzielnie pracowali przez cały rok, a teraz rodziny będą miały okazję obserwować efekty zajęć tanecznych, rozwijających, plastycznych i wokalnych.

Możemy zdradzić, że na początek koncertu zaplanowano taneczne i wokalne powitanie. Na scenie zobaczymy wtedy wszystkich małych artystów. A po koncercie Kino CENTRUM przygotowało dla dzieci filmową niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. 

Koncert KREDKA BALETKA w KDK
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole