Dzisiaj jest środa 20 czerwca 2018, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22389) SPORT FORUM FIRMY (5188) PRACA (80) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
27 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lekarze rodzinni bez porozumienia z NFZ, a umowy w ... (9)Niezatapialny Sokół. Mieli walczyć o utrzymanie, b ... (5)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyGrand Press Photo 2017 w Koninie

Grand Press Photo 2017 w Koninie

Dodano: 5.06.2017 08:23
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury, Strefa K

Kiedy: 13 - 25 czerwca 2017

Wstęp wolny

Po raz pierwszy w historii wystawa Grand Press Photo będzie miała swoją inaugurację w Koninie a nie w Warszawie! Partnerem wydarzenia jest Miasto Konin. 

Wydarzenie wpisuje się w tegoroczne Dni Konina. Wernisaż odbędzie się w Strefie K Konińskiego Domu Kultury we wtorek, 13 czerwca o godz. 18.00.

Konkurs Grand Press Photo organizowany jest od 2005 roku magazyn „Press”. To konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, w agencjach fotograficznych oraz dla freelancerów.

Tradycyjnie jury przewodniczy światowej klasy fotoreporter, laureat World Press Photo – w tym roku był to Francesco Zizola z agencji NOOR. Należy on do czołówki fotoreporterów prasowych na świecie. Jako fotograf pracuje od 1981 roku. Od 1986 roku dokumentuje największe światowe wydarzenia. Pracował dla dwóch włoskich agencji fotograficznych: Lucky Star i Contrasto, był nominowanym członkiem agencji Magnum Photos. Jest laureatem wielu nagród – zwycięzcą World Press Photo 1997, aż dziesięciu nagród w tym konkursie i czterech w Picture of the Year International. Jest współzałożycielem agencji NOOR.

Oprócz Francesca Zizoli w jury zasiadali: Maria Mann (EPA), Beata Łyżwa-Sokół („Gazeta Wyborcza”), Jiří Siostrzonek (Instytut Twórczej Fotografii w Opawie), Maciej Skawiński, Andrzej Zygmuntowicz.

W czwartek 18 maja poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.grandpressphoto.pl.

Mecenasem konkursu i gali jest Nikon
Partnerami konkursu i gali są: Adobe Stock, Provident Polska, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
Partnerem wystaw jest Drukarnia Andrus
Partnerami gali są firmy: Kino Kultura, Restauracja Kultura, TviP i Streamus, Film Garden, Upright Music, Grupa Żywiec oraz Holiday Inn Warszawa Józefów
Patroni medialni to: Tok FM, Fotopolis.pl, „Digital Camera”
Patron telewizyjny: TVN

Wystawę Grand Press Photo 2017 będzie można oglądać w Konińskim Domu Kultury do 25 czerwca. Wernisaż odbędzie się we wtorek, 13 czerwca o godz. 18.00. Wystawa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 (oprócz Bożego Ciała) oraz sobota, niedziela w godz. 13.00-20.00.  • Grand Press Photo 2017 w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.