Dzisiaj jest czwartek 23 stycznia 2020, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20866) SPORT FORUM FIRMY (5456) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarz Zagłębia Lubin w Górniku Konin. Już strzel ... (0)Inwestycje ważne dla regionu zostaną ujęte w budże ... (2)

Kulturalne Piątki: Kapela ,,Z Kopyta''

Dodano: 28.06.2017 12:40
Źródło: LM.pl

Gdzie: Plac przed KDK

Kiedy: 7 lipca, godz. 18.00

wstęp wolny

Biesiada z Kapelą ,,Z Kopyta’’ i film niespodzianka – taki będzie pierwszy Kulturalny Piątek w Koninie. Wakacyjna akcja Konińskiego Domu Kultury dostarczy mieszkańcom niezapomnianych wrażeń.

Kulturalne Piątki organizujemy co tydzień przez całe wakacje na placu przed Konińskim Domem Kultury. Zapraszamy na koncerty, pokazy, akcje plastyczne, taneczne oraz świetne filmy w kinie plenerowym.

Pierwszy Kulturalny Piątek już 7 lipca. Wakacyjną akcję rozpoczniemy z przytupem. To będzie koncert Kapeli Podwórkowej ,,Z Kopyta’’. Kapela zagra znane i lubiane utwory i zaprosi do wspólnej zabawy.

- Wakacje warto rozpocząć radośnie, zaprosimy więc mieszkańców do wspólnego śpiewania – mówi Jerzy Maciejewski z Kapeli ,,Z Kopyta’’. - To będzie koncert w formie biesiady, na którym wszyscy będziemy się świetnie bawić.

Kapela ,,Z Kopyta’’ działa w Konińskim Domu Kultury i w tym roku świętowała 10-lecie istnienia. Zespół gra muzykę biesiadną i podwórkową, prowadząc koncerty w kabaretowym stylu. Muzycy są zapraszani na imprezy w całej Polsce i gorąco oklaskiwani. Mają wielu fanów w Koninie i regionie, którzy chętnie bawią się podczas koncertów. Kapelę tworzą: Jerzy Maciejewski, Zenon Skowroński, Marek Jesiołowski, Bogdan Piskorz, Grzegorz Wypychowski, Mariusz Stawicki Larysa Gruszka.

Koncert Kapeli ,,Z Kopyta’’ rozpocznie się 7 lipca o 18.00 przed Konińskim Domem Kultury.

Po koncercie zapraszamy wszystkich do kina plenerowego. O 22.00, również przed KDK, wyświetlimy film niespodziankę. Zapewniamy, że będzie słonecznie, nastrojowo, romantycznie, z przepięknym krajobrazem i pyszną kuchnią w tle… A do tego historia o tym, że warto zapomnieć o bolesnej przeszłości i rozpocząć życie od nowa!

  • Kulturalne Piątki: Kapela ,,Z Kopyta''

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.