Dzisiaj jest poniedziałek 16 lipca 2018, imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25736) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (95) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 18oC
Jutropogoda
22 / 19oC
Pojutrzepogoda
23 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Intensywne opady deszczu z burzami oraz z porywistym wiatrem do 70 km/h

Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyNoc Kultury 2017 - Nowe Brzmienia MSTR: BEZSENSU

Noc Kultury 2017 - Nowe Brzmienia MSTR: BEZSENSU

Koncert

Dodano: 29.07.2017 16:30
Źródło: DK Oskard

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 15 września, godz:21:30

Mimo, że zespół istnieje od 2006 roku, założony przez Arkadiusza Tydę, to dopiero dołączenie nowego wokalisty Krzysztofa Garbaciaka, koninianina, w 2010 roku uznaje się za oficjalne rozpoczęcie działalności grupy. W tym samym roku skład uzupełnił również basista Marcin Gryszczuk.

Zespół wydał dwie płyty: „Co tam myślisz?” oraz „Wszystko i nie tylko wszystko”. Pierwszy album ukazał się 27 marca 2013 nakładem Fonografiki. 11 maja 2015 roku nakładem Luna Music ukazał się drugi album „Wszystko i nie tylko wszystko”, nagrany pod okiem Jacka Szabrańskiego, znanego m.in. z The Car is on Fire. Pieniądze na druga płytę grupa zebrała m.in. poprzez wsparcie fanów w akcji crowdfundingowej Polak Potrafi.

Bezsensu grało na szeregu festiwali: Open’er Festival 2012, Slot Art Festival, Festiwal im. Grzegorza Ciechowskiego. Zespół koncertował też m.in. z Myslovitz, T.Love, Pogodno, Tymonem Tymańskim. Zielonogórzanie mają za sobą już ponad 100 koncertów – głównie w zachodniej części Polski (m.in. we Wrocławiu, Gorzowie, Poznaniu, Szczecinie), ale również w Niemczech (Berlin, Cottbus), gdzie we wrześniu 2008 r. ich utwór pojawił na składance Lauter. W 2016 roku zespół został laureatem festiwalu Hej Fest, wygrywając fundusze na nagranie trzeciego albumu.

Facebook: www.facebook.com/bezsensuzespol

Instagram: www.instagram.com/bezsensu_band/

Wstęp wolny

 

Wydarzenie w ramach NOCY KULTURY 2017program

  • Noc Kultury 2017 - Nowe Brzmienia MSTR: BEZSENSU
  • Noc Kultury 2017 - Nowe Brzmienia MSTR: BEZSENSU

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.