Dzisiaj jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21040) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

Koncert charytatywny ,,Chodź pomaluj mój świat''

Dodano: 15.09.2017 13:21
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 8 października, godz. 17.00

wstęp wolny

Już po raz jedenasty, 8 października  odbędzie się koncert charytatywny ,,Chodź pomaluj mój świat’’ . Akcja, której organizatorem jest Koniński Dom Kultury prowadzona jest na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących wsparcia.

W tym roku beneficjentem akcji jest Stowarzyszenie ,,Młodzi Aktywni’’. Zebrane od sponsorów pieniądze oraz materiały niezbędne do funkcjonowania prowadzonej przez stowarzyszenie świetlicy środowiskowej przy ul. Goździkowej, zostaną przekazane podczas koncertu, przygotowanego przez artystów wyjątkowych: parlamentarzystów, samorządowców, szefów miejskich jednostek i spółek, a także media. Koncert odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego.

W tym roku artyści zaproszą widzów do integracji z polsko-amerykańską jednostką specjalną. Nie zabraknie więc  znanych przebojów na żołnierską nutę, ale nie tylko na nią….

Serdecznie zapraszamy 8 października o godz. 17.00 do Konińskiego Domu Kultury. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

  • Koncert charytatywny ,,Chodź pomaluj mój świat''

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.