Dzisiaj jest niedziela 22 lipca 2018, imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24469) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 18oC
Jutropogoda
26 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stare Miasto. Gmina apeluje o szybką pomoc dla rol ... (12)Rozbudowa Kleczewskiej z dofinansowaniem. Przetarg ... (40)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyBarbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Piotr Fronczews ...

Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Piotr Fronczewski wkrótce w Konińskim Domu Kultury!

Dodano: 28.09.2017 13:15

Znani i lubiani artyści w Konińskim Domu Kultury. Już 22 października w najgorętszym spektaklu komediowym tego roku - „Pikantni”, wystąpią - Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk i Michał Ziembicki. Natomiast 11 listopada spektakl „Edukacja Rity” z Katarzyną Ucherską i Piotrem Fronczewskim.

Znani i lubiani artyści w Konińskim Domu Kultury. Już 22 października w najgorętszym spektaklu komediowym tego roku - „Pikantni”, wystąpią - Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk i Michał Ziembicki. Natomiast 11 listopada spektakl „Edukacja Rity” z Katarzyną Ucherską i Piotrem Fronczewskim.

„Pikantni”, reż. Tomasz Gawron
Koniński Dom Kultury
22.10.2017/ godz. 16:00 i 19:00

„Pikantni” to opowieść o dwóch, znudzonych parach małżeńskich. Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem oraz inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

„Edukacja Rity”, reż. Andrzej Strzelecki
Koniński Dom Kultury
11.11.2017 / godz. 19:00

„Edukacja Rity” to historia spotkania dwojga ludzi, których pozornie dzieli wszystko.

Ona – młoda fryzjerka z niezamożnej rodziny marzy o wyrwaniu się do lepszego świata i dlatego zostaje studentką uniwersytetu otwartego . Tam trafia na Niego – nadużywającego alkoholu, doświadczonego profesora literatury. Ona to wulkan energii, entuzjazmu i młodzieńczej otwartości. On - niespełniony poeta, zamknięty w sobie, zgorzkniały i zrezygnowany.

Mądre i zabawne dialogi, wybitni Aktorzy i Reżyser z poczuciem humoru to wszystko składa się na spektakl, który bawi, wzrusza i skłania do refleksji.

Miejsca sprzedaży biletów:

  • Koniński Dom Kultury
  • biletyna.pl
  • kupbilecik.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Organizator Impresariat Adria Art | adria-art.pl |

  • Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Piotr Fronczewski wkrótce w Konińskim Domu Kultury!
  • Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Piotr Fronczewski wkrótce w Konińskim Domu Kultury!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Barbara Kurdej-Szatan,   Anna Mucha,   Piotr Fronczewski,   spektakl,   adria art

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

22 października 2017 r. o ile mi wiadomo to już było , czyżby czas się cofał?
Dodano: 11.11.2017 10:54    Przez: ~Obserwator

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.