Dzisiaj jest sobota 23 czerwca 2018, imieniny: Wandy, Zenona, Prospera WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23007) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (80) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wspólna sesja fotograficzna z okazji Dnia Ojca. Ta ...Bezpieczne wakacje nad wodą w regionie konińskim. ... (23)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyLatająca Giełda Winylowa vol. 2 w MDK

Latająca Giełda Winylowa vol. 2 w MDK

Dodano: 4.10.2017 12:30
Źródło: LM.pl

Kiedy: 14 października 2017 (sobota), godz. 15:00-19:00

Gdzie: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, ul. Przemysłowa 3d

Wstep wolny

Renesans płyt winylowych to interesujące zjawisko. Dzisiejsi melomani, znużeni najwyraźniej tym, że wszystkiego, nawet najbardziej unikatowego utworu można posłuchać w internecie, sięgnęli z powrotem po czarne krążki. I tak, od kilku lat, odkurzamy kolekcje, odnawiamy stare gramofony lub kupujemy nowe, a końca jakoś nie widać. Jednak anonimowe kupowanie w internecie nie daje tyle radości, co spotkania na giełdach. Dlatego giełdy płytowe organizowane są cyklicznie w na całym świecie. Po dużym wiosennym sukcesie pierwszej Latającej Giełdy Winylowej w Koninie nadeszła pora na kolejną edycję.

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza ponownie na Latająca Giełdę Winylową vol. 2 już 14 października (sobota) w godzinach 15-19. Wystawców będzie jeszcze więcej, a wybór płyt jeszcze potężniejszy.

  • Latająca Giełda Winylowa vol. 2 w MDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:winyle,   giełda,   mdk,   mdk konin,   latajaca giełda winylowa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.