Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18811) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 24.10.2017 20:10
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 29 października, godz. 14.00

Bilety do kina: 10 zł, warsztaty dla dzieci: 10 zł

Dzieciaki w Centrum to ulubiony projekt starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy. Pierwsza z odsłon projektu realizowanego przez Kino Centrum wspólnie z Europa Cinemas w niedzielę 29 października od 14.00.

Dzieciaki w Centrum to projekt, którego celem jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnieć kina europejskiego. Oprócz pokazu filmów, dzieciaki mogą uczestniczyć w warsztatach filmowych.
- Podczas dwugodzinnego spotkania omawiamy obejrzany film, ale także przybliżamy dzieciom pracę osób, które tworzą filmy. Poprzez zabawę poznają pracę scenografa, choreografa, scenarzysty, reżysera czy operatora. Uczą się także jak pracować z głosem – mówią pomysłodawcy projektu.

Warsztaty dla najmłodszych (preferowany wiek 6-10 lat) prowadzą dyplomowani instruktorzy. Na warsztaty trzeba się zapisać (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona. W warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 30 dzieci w wieku 6 – 10 lat. Warsztaty są płatne.

W niedzielę 29 października rodzice razem ze swoimi pociechami obejrzą o godz. 14.00 zabawną bajkę ,,Między nami wampirami’’, potem dzieci wybiorą się do Strefy K na warsztaty, a rodzice o godz. 15.45 wrócą do sali kinowej, by obejrzeć komedię ,,Wszyscy moi mężczyźni’’.

Film dla najmłodszych to koprodukcja (Dania, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania), opowiadająca historię chłopca o imieniu Tony. Nastolatek  od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku.

Organizatorem wydarzenia są Koniński Dom Kultury i Kino Centrum. Projekt współfinansowany jest przez Europa Cinemas. 

Dzieciaki w Centrum
29 października (kino Centrum, Strefa K) 

godz. 14.00   – film ,,Między nami wampirami”
godz. 15.45   – Warsztaty filmowe dla dzieci 6-10 lat ( po wcześniejszym zapisaniu)
 – film ,,Wszyscy moi mężczyźni” 

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł 

   • Dzieciaki w Centrum

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.