Dzisiaj jest środa 18 lipca 2018, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25295) SPORT FORUM FIRMY (5195) PRACA (94) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turyści spotkali się na XXII Ogólnopolskim Rajdzie ... (5)Dzierawy. Strażacy z mieszkańcami uratowali ranneg ... (18)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyChopinowskie interpretacje młodych na festiwalu pi ...

Chopinowskie interpretacje młodych na festiwalu pianistycznym

Dodano: 7.11.2017 10:55

Kolejny, 14. Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny „Chopinowskie Interpretacje Młodych” odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017 roku w Koninie.

Udział w festiwalowym konkursie adresowany jest do młodych pianistów, mających znaczące osiągnięcia w konkursach zarówno krajowych jak i międzynarodowych. W tym roku wystąpią: Kacper Żeromski, Maria Moliszewska, Tymoteusz Śleziak, Paweł Wojciechowski, Alyssa Kok i Kamila Sacharzewska. Wykład „Józef Elsner jako pedagog Fryderyka Chopina" wygłosi Marek Dyżewski. Miejscem prezentacji konkursowych jest aula Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Koninie, w której uczestnicy prezentują kilkudziesięciominutowe programy oceniane przez komisję artystyczną pod przewodnictwem Katarzyny Popowej-Zydroń.

W koncercie finałowym, 18 listopada w CKiS-DK Oskar, Takashi Yamamoto (fortepian) z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej wykona Koncert e-moll op.11 Fryderyka Chopina.

  • Chopinowskie interpretacje młodych na festiwalu pianistycznym

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Olejku jejku
Dodano: 07.11.2017 11:15    Przez: ~Pn

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.