Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21029) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin pokonał w sparingu ćwierćfinalistę Lig ... (2)Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w ... (17)

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 9.11.2017 22:04
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 26 listopada, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

Dzieciaki w Centrum  – ulubiony projekt starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy 26 listopada! Będzie filmowo i Andrzejkowo. 

Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Oprócz pokazu filmów dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach filmowych. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

W niedzielę, 26 listopada dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film ,,Gang Wiewióra 2’’. To rodzinna komedia o przygodach Wiewióra i jego futrzanej ferajny. Zwierzaki muszą wziąć sprawy w swoje ręce, gdy okazuje się, że pewien bezwzględny inwestor planuje zmienić miejski park w Park Rozrywki. Wiewiór, urocza Andzia i zwierzaki chcą pokazać ludziom, że nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Po filmie ,,Gang Wiewióra 2’’ rozpoczną się warsztaty filmowe. Przybliżymy dzieciom pracę osób, które tworzą filmy. Poprzez zabawę dowiedzą się czym zajmuje się scenarzysta, choreograf, reżyser, operator i aktor. Wszystko będzie przeplatane dobrą zabawą, pracami plastycznymi i tańcami. Listopadowe ,,Dzieciaki w Centrum’’ będą również okazją, by przybliżyć najmłodszym zwyczaje Andrzejkowe. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 20 listopada w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł).

W czasie, gdy dzieci będą uczestniczyły w warsztatach, rodzice wrócą do kina, by obejrzeć film ,,Najlepszy’’  w reżyserii Łukasza Palkowskiego. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Dzieciaki w Centrum

26 listopada, godz. 14.00

Godz. 14.00 – film familijny ,,Gang Wiewióra 2’’

Godz. 15.45 - warsztaty filmowe dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Najlepszy’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 20 listopada)

  • Dzieciaki w Centrum

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.