Dzisiaj jest niedziela 22 lipca 2018, imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24486) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 18oC
Jutropogoda
26 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stare Miasto. Gmina apeluje o szybką pomoc dla rol ... (12)Rozbudowa Kleczewskiej z dofinansowaniem. Przetarg ... (40)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyII Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej w Koninie

II Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej w Koninie

Dodano: 14.11.2017 15:25

Gdzie: MDK w Koninie
Kiedy: 8.12.2017, 9:00 i 14:00

8 grudnia 2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbędzie się II Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego.

Przewodniczącą Jury tegorocznego festiwalu będzie Ewa Jach artystka, która w 2012r. zadebiutowała jako solistka piosenką "Mamy czas". Ewa Jach znana jest równie ze współpracy z takimi artystami jak z Kayah, Kasia Wilk czy Mezo.

Konkurs jest odpowiedzią na zwiększone zainteresowanie konkursami muzycznymi wśród dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów. Festiwal w roku ubiegłym zgromadził aż 74 uczestników. Celem festiwalu jest oprócz prezentacji dorobku artystycznego wymiana pomysłów oraz kultywowanie naszej tradycji narodowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia.

Regulamin i Karta zgłoszenia dostępne są na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie w zakładce konkursy oraz na fanpage Festiwalu (www.facebook.com/FestiwalPiosenkiZimowejiSwiatecznejKonin/). 

Zgłoszenia można nadsyłać do 29 listopada 2017r.

Koordynatorem festiwalu jest Justyna Wysocka.

  • II Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:śpiew,   festiwal

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.