Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18648) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Dzieciaki w Centrum - świątecznie

Dodano: 27.11.2017 13:47
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 17 grudnia, godz. 14.00

Bilety: filmy 10 zł, warsztaty 10 zł

Dzieciaki w Centrum  – ulubiony projekt starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy w niedzielę, 17 grudnia. To będzie świąteczna odsłona projektu.

Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

Świąteczna odsłona projektu odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia. Najpierw dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą uroczy, wzruszający i zabawny film animowany ,,Pierwsza gwiazdka’’. To historia osiołka, owieczki, gołębia, zabawnych wielbłądów i innych ekscentrycznych zwierząt, które podążają za gwiazdą i staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o świętach Bożego Narodzenia. To idealny, rodzinny film na przedświąteczny czas.

Po ,,Pierwszej gwiazdce’’ dzieci udadzą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Nie zabraknie rozmów o powstawaniu filmów, o roli aktorów, reżysera czy scenografów, ale też o tym jak należy zachowywać się w kinie. Wszystko będzie przeplatane zabawami i działaniami artystycznymi. Możemy już zdradzić, że dzieciaki będą wykonywać własnoręcznie świąteczne cudeńka. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

W tym czasie rodzice wrócą do kina, by obejrzeć dedykowany im film. Tym razem zaprosimy ich na romantyczną komedię ,,I tak cię kocham’’. To oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 11 grudnia w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł).

Dzieciaki w Centrum

17 grudnia 2017, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,,Pierwsza gwiazdka’’

Godz. 15.45 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,I tak cię kocham’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 11 grudnia)

  • Dzieciaki w Centrum - świątecznie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.