Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17686) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Są kolejne przypadki zakażenia z powiatu tureckieg ... (1)Konin. Pielgrzymka na Jasną Górę inna niż wszystki ... (2)

Dzieciaki w Centrum - świątecznie

Dodano: 27.11.2017 13:47
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 17 grudnia, godz. 14.00

Bilety: filmy 10 zł, warsztaty 10 zł

Dzieciaki w Centrum  – ulubiony projekt starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy w niedzielę, 17 grudnia. To będzie świąteczna odsłona projektu.

Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

Świąteczna odsłona projektu odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia. Najpierw dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą uroczy, wzruszający i zabawny film animowany ,,Pierwsza gwiazdka’’. To historia osiołka, owieczki, gołębia, zabawnych wielbłądów i innych ekscentrycznych zwierząt, które podążają za gwiazdą i staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o świętach Bożego Narodzenia. To idealny, rodzinny film na przedświąteczny czas.

Po ,,Pierwszej gwiazdce’’ dzieci udadzą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Nie zabraknie rozmów o powstawaniu filmów, o roli aktorów, reżysera czy scenografów, ale też o tym jak należy zachowywać się w kinie. Wszystko będzie przeplatane zabawami i działaniami artystycznymi. Możemy już zdradzić, że dzieciaki będą wykonywać własnoręcznie świąteczne cudeńka. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

W tym czasie rodzice wrócą do kina, by obejrzeć dedykowany im film. Tym razem zaprosimy ich na romantyczną komedię ,,I tak cię kocham’’. To oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 11 grudnia w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł).

Dzieciaki w Centrum

17 grudnia 2017, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,,Pierwsza gwiazdka’’

Godz. 15.45 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,I tak cię kocham’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 11 grudnia)

  • Dzieciaki w Centrum - świątecznie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.