Dzisiaj jest niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17986) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 9oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

AGRESSIVA 69: Spotkanie z Republiką - koncert

Koncert

Dodano: 13.12.2017 21:19
Źródło: DK Oskard

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 27 stycznia 2018 , godz. 18:00

Agressiva 69 została założona w 1987 przez Tomasza Grocholę i Jacka Tokarczyka. Występowała na największych scenach w Polsce i Europie z takimi gwiazdami jak Young Gods, Prodigy, Paradise Lost, New Model Army, The Mission, Front 242, Marc Almond, Alphaville i innymi. Takie osobowości jak Martin Atkins (legendarny perkusita PIL, Killing Joke, Nine Inch Nails, Pigface) czy Wayne Hussey (The Mission) wzięły udział w nagraniach wydanego w 2005 roku albumu “In”, uznawanego za najlepszy jak do tej pory album Agressivy.

W 2011 roku ukazały się dwa albumy zespołu: „Republika 69”, to hołd dla grupy Republika, krążek zawierający 10 muzycznych adaptacji polskiej legendy rocka. Jedna z nielicznych płyt tego typu, która zyskała uznanie wśród wielbicieli Republiki, członków zespołu i dziennikarzy. Drugim krążkiem jest „UMMMET” – ambientowy eksperyment, na który złożył się jeden, ponad czterdziestominutowy utwór.

Grupa została także wielokrotnie doceniona przez polską branżę muzyczną. Klip do “Situations” był nominowany aż w 6 kategoriach na Yach Film Festival w 2003 roku i został nagrodzony nagrodą Grand Prix oraz w kategorii “animacja roku”. “Hammered by the Gods” został ogłoszony najlepszym industrialnym albumem roku 2007, a płyty “2.47” i „Republika 69” zostały nominowane do nagrody Fryderyka.

Obecnie zespół tworzą: Tomek Grochola, Jacek Tokarczyk, Robert Tuta i Filip Mozul

https://www.facebook.com/ Agressiva69/

Support:

Męczenie Owiec
Smudge44
Krystian Wojtasik ft. Nicolas Gruszczyński

Cena biletów 15/30 zł

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na budowę zabytkowego wozu strażackiego z 1942 r., będącego własnością OSP KSRG Konin-Starówka.

  •  AGRESSIVA 69: Spotkanie z Republiką - koncert

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis konin,   dk oskard,   kino oskard,   koncert

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Akurat w OSP na starówce to panom zależy tylko na piciu .. niestety ale ludzie nie wiedzą jakie się dzieją PIJACKIE spotkania..A szkoda bo inne jednostki na prawdę potrzebują nowych wozów itp
Dodano: 23.01.2018 11:02    Przez: ~Były strażak z osp starówka
Prawda, zgadzam się
Dodano: 23.01.2018 12:16    Przez: ~@
Szkoda tylko że wrzuciłeś wszystkich strażaków z OSP starówka do jednego wora. Akurat młodsza część jednostki jest bardzo aktywna, natomiast stare dziady przychodzą pić i psują w ten sposób cała opinie jednostki. Nie pozdrawiam.
Dodano: 27.01.2018 16:35    Przez: ~D.
Szkoda, że za starej ekipy nie było takich inicjatyw jak koncert i inne. Wszystko na picie szło. Teraz jest młoda i prężnie działająca ekipa.
Dodano: 27.01.2018 20:34    Przez: ~Były strażak
Macie rację .. przepraszam za mój komentarz, Jestem tylko biednym Poloczkiem i nie mam co robić na chacie tylko wypisuje jakieś p***roły :'( hlip hlip
Dodano: 27.01.2018 20:39    Przez: ~Były strażak z OSP starówka
Jeśli masz jakieś dowody, to proszę je przedstawić, a bez nich nie pisać głupot, które uderzają w dobre imię młodych strażaków z OSP KONIN.
Dodano: 27.01.2018 20:40    Przez: ~J.Ch.
Zapraszam jutro o 15:00 do nas na remize , przedstawi Pan swoje zdanie a my przedstawiamy naszych członków :)
Dodano: 27.01.2018 21:15    Przez: ~Naczelnik

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.