Dzisiaj jest piątek 19 stycznia 2018, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24278) SPORT FORUM FIRMY (5123) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Start rozpoczyna drugą rundę. ,,Niespodzianka w sk ... (0)Wielkopolska bezpieczna. Sytuacja wraca do normy p ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyCIM. Wernisaż przy bulwarze nadwarciańskim. Akware ...

CIM. Wernisaż przy bulwarze nadwarciańskim. Akwarele z Konina

Dodano: 31.12.2017 12:10

Centrum Informacji Miejskiej w Koninie zaprasza na wernisaż pracTomasza Olszewskiego. 2 lutego 2018r. o godzinie 18.00 w budynku przy bulwarze nadwarciańskim odbędzie się wernisaż zatytułowany #akwarele. 

Autorem prac jest koniński akwarelista Tomasz Olszewski z zawodu funkcjonariusz policji i pedagog. W grudniu 2015 r. jedna z prac ( jako jedna z pięciu ) została nagrodzona w 37 Przeglądzie Twórczości Plastycznej "Złota Sztaluga", cyklicznie organizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. W grudniu 2016 jego praca zdobyła główną nagrodę w 38 Przeglądzie Twórczości Plastycznej "Złota Sztaluga" Konin 2016. Zaproszono artystę do zorganizowania dużej indywidualnej wystawy w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Również w 39 Przeglądzie Twórczości Plastycznej "Złota Sztaluga" Konin 2017, Tomasz Olszewski zdobył po raz kolejny najwyższą nagrodę.

Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Niemczech, Kanadzie, Włoszech i Norwegii. Od listopada 2016 r. jest członkiem Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. - Akwarela jest lekka, elegancka, nieprzewidywalna i piękna, a zarazem jedna z najtrudniejszych – mówi T. Olszewski. - Na wystawie nie zabraknie pejzaży zimowych, obsypanych śniegiem i oprószonych mrozem.

Artysta tworzy cykle obrazów: "Polskie miasta", "Marynistyka" itp. Zdarzają się w jego twórczości także sceny rodzajowe. Cały czas odkrywa sztukę i nowe możliwości akwareli.

Wystawę można oglądać do 29 lutego 2018r. Wstęp wolny.

  • CIM. Wernisaż przy bulwarze nadwarciańskim. Akwarele z Konina

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:CIM Konin,   wernisaż,   Tomasz Olszewski,   akwarele,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.