Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21116) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Koncert noworoczny w Starym Mieście

Dodano: 5.01.2018 13:31

Gdzie: Stare Miasto, Biblioteka 

Kiedy: 13 stycznia, godz. 16.00

Wstęp wolny 

Gmina Stare Miasto i Biblioteka Publiczna zapraszają mieszkańców na Koncert Noworoczny, który odbędzie się w sali konferencyjnej biblioteki, w sobotę 13 stycznia br. Początek o godzinie 16:00.

Koncert Noworoczny to cykliczne wydarzenie podsumowujące działalność samorządu w roku poprzednim. Podczas imprezy wręczane są nagrody w organizowanym przez wójta gminy Stare Miasto konkursie o statuetkę, którego celem jest podziękowanie i docenienie działalności organizacji, przedsiębiorstw i osób w minionym roku. Za rok 2017 wręczone zostaną nagrody Człowiekowi i Rolnikowi Roku oraz Sponsorowi i Firmie Roku.

W programie są również występy artystyczne, których punktem kulminacyjnym będzie występ Oleksandra Bozhyka, wybitnego ukraińskiego skrzypka, który jest półfinalistą ostatniej edycji programu Mam talent. Dla miłośników heraldyki przygotowana zostanie największa w Polsce kolekcja samorządowych herbów na pinach i szpilkach.

Wszystkie te atrakcje i wiele innych przygotowanych przez organizatorów będzie można zobaczyć i przeżyć w sobotę 13 stycznia, w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto. 

  • Koncert noworoczny w Starym Mieście

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   koncert noworoczny,  

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.