Dzisiaj jest środa 26 lutego 2020, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20747) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Takich zmian w Górniku jeszcze nie było. Czy wiosn ... (0)W gminie Wierzbinek działa "Kino za rogiem". Czwar ... (0)

Artystyczne ferie w KDK

Dodano: 25.01.2018 10:51
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 12 - 23 lutego

Wstęp wolny

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum zapraszają serdecznie na ,,Artystyczne Ferie’’, a miłośników filmów na ,,Zimowe granie na ekranie’’ (12-23 lutego).

Oferta KDK jest skierowana do dzieci i młodzieży od 5 do 15 lat, chcących spróbować swoich sił na parkiecie, przy mikrofonie, z instrumentem, kamerą lub pędzlem w ręku. Każdy będzie mile widziany, każdy będzie mógł ciekawie spędzić czas. Może przy tej okazji odkryje ukryte dotąd zdolności, pasje. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy KDK. Nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać – z wyjątkiem zajęć plastycznych – tutaj liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzi Impresariat KDK. Wszystkie zajęcia w ferie są bezpłatne.

Zapraszamy także dorosłych mieszkańców Konina, którzy są zainteresowani działalnością naszych zespołów: ,,Agharta’’ czy kapeli podwórkowej ,,Z kopyta’’, a może zespołu wokalnego seniorów ,,Fantazja’’.

Na stronie internetowej Konińskiego Domu Kultury www.kdk.konin.pl można znaleźć szczegółowy program artystycznych zajęć w ferie zimowe.

Miłośników filmów zapraszamy również do kina na ,,Zimowe granie na ekranie’’. Filmy będą wyświetlane od poniedziałku do piątku, zawsze o godz. 12.00. A w repertuarze znajdą się między innymi:  ,,Trolle’’, ,,Barbie. Delfiny z magicznej wyspy’’, ,,Ozzy’’, ,,Mały Książę’’, ,,Robinson Crusoe’’, ,,Fru!’’, ,,Dzieciak rządzi’’ czy ,,Kapitan Majtas’’. Bilety, dzięki dofinansowaniu z Europa Cinemas kosztują 5 zł.

 

  • Artystyczne ferie w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.