Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21118) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin pokonał w sparingu ćwierćfinalistę Lig ... (0)Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w ... (3)

Dzieciaki w Centrum - KDK

Dodano: 7.02.2018 12:40
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 25 lutego, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

Koniński Dom Kultury, Kino Centrum i Europa Cinemas zapraszają 25 lutego na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum’’. Świetną zabawą pożegnamy ferie zimowe.

,,Dzieciaki w Centrum’’ to ulubiona akcja miłośników filmów i dobrej zabawy z Konina. Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami). W programie: dobre kino oraz warsztaty filmowo-artystyczne dla najmłodszych.

Najbliższa akcja odbędzie się w niedzielę, 25 lutego. Na początek dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film ,,Paddington 2’’. To zabawna historia o rezolutnym niedźwiadku o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty. Tym razem Paddington trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Po filmie familijnym dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Zajęcia prowadzą instruktorzy Konińskiego Domu Kultury. Porozmawiają z dziećmi o magii filmów, o tym jak się je tworzy, jaka jest rola reżysera, co robi scenograf, a czym zajmuje się dźwiękowiec. Nie zabraknie ćwiczeń aktorskich. Warsztaty będą przeplatane działaniami artystycznymi: plastycznymi i tanecznymi.

W czasie, gdy dzieci będą się bawiły na zajęciach, rodzice spokojnie wrócą do kina, by obejrzeć dedykowany im film. Tym razem zaprosimy na ,,Nowe oblicze Greya’’. To ekranizacja trzeciej części bestselleru autorstwa E.L. James i finał historii miłosnej Anastasii Steele oraz Christiana Greya.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 19 lutego.

Dzieciaki w Centrum

25 lutego 2018, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,,Paddington 2’’

Godz. 16.00 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 16.00 – film dla rodziców ,,Nowe oblicze Greya’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
 

  • Dzieciaki w Centrum - KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.