Dzisiaj jest środa 12 grudnia 2018, imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21978) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prez ... (8)"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (44)

„uJAwnianie siebie” – warsztaty dla kobiet

Dodano: 20.02.2018 15:08

Gdzie: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie (Okólna 47a)

Kiedy: 3, 4, 10, 18 marca

konieczne zapisy

Jak co roku o tej porze Centrum Kultury i Sztuki w Koninie  ma dla kobiet, które chciałyby zatroszczyć się o swój psychofizyczny dobrostan, bardzo ciekawą ofertę. Zapraszamy pełnoletnie panie na 4 spotkania z cyklu „uJAwnianie siebie”, podczas których będą mogły rozpocząć lub kontynuować pracę nad rozwojem swoich psychospołecznych kompetencji.

Co w programie? Oczywiście ciekawe spotkania z ekspertkami w dziedzinie coachingu, psychoterapii, a także sztuki aktorskiej!

3 marca (sobota) 10.30 – 14.30
Mindful Movement – uwalnianie ciała z napięć

Tym razem pochylimy się nad uwalnianiem ciała z napięć metodą Mindfulness (uważności), która ma wiele zastosowań – również pozwala redukować stres. Na tych zajęciach dowiemy się, gdzie w naszym ciele kumuluje się stres i w jaki sposób – z uważnością na siebie – można go rozładować, odnajdując przestrzeń do głębokiego relaksu. Warsztat poprowadzi Sylwia Rogala-Marciniak z Centrum Uważności HOLI w Łodzi.

4 marca (niedziela)  9.00 – 17.00
Wypalenie zawodowe nie wejdzie mi na głowę  

Syndrom wypalenia zawodowego i braku motywacji to temat niełatwy, ale ważny i dotyczący wielu z nas – większość osób na pewnym etapie zawodowego życia zaczyna odczuwać spadek energii, motywacji, boryka się z frustracją, zmęczeniem, permanentną dekoncentracją. Pod okiem psycholożki Anny Fitzgerald bezpiecznie spróbujemy oswoić tę kwestię i przeciwdziałać symptomom wypalenia. Będzie mowa o motywacjach do zmiany i o tym, jak nie stać się niewolnicą własnych decyzji.

10 marca (sobota) 11.00 – 17.00
Bądź swoja najlepszą przyjaciółką

Zapraszamy na spotkanie ze swoją najlepszą przyjaciółką, czyli… samą sobą. To warsztat wzmacniający samoakceptację i pewność siebie. Niestety, większość kobiet nie nawiązuje z samą sobą serdecznej relacji. W imię spełniania oczekiwań otoczenia wymagają od siebie rzeczy niemożliwych, a uzależniając poczucie własnej wartości od świata zewnętrznego, tłumią swoje prawdziwe potrzeby. Karolina Szopińska z warszawskiej Pracowni Rozwoju pomoże nam zrobić pierwszy krok ku tej pięknej przyjaźni na całe życie.

18 marca (niedziela) 11.00 – 17.00
Uwolnij swoje JA - autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Ostatnia propozycja cyklu została przygotowana z myślą o Paniach chcących opanować sztukę autoprezentacji i wystąpień publicznych. Co i jak zrobić ze swoim ciałem, głosem, stresem, kiedy mamy powiedzieć coś przed grupą czy większym audytorium? Wystarczy poznać profesjonale narzędzia, które pozwolą poradzić sobie z wyzwaniami autoprezentacji Będziemy pracować nad niezbędnymi do tego umiejętnościami z charyzmatyczną aktorką i wspaniałą kobietą - Magdaleną Płanetą.

Na stronie CKiS www.ckis.konin.pl dostępny jest szczegółowy program tegorocznej – 5. edycji warsztatów z rozwoju osobistego dla kobiet „uJAwnianie siebie”.

Zapisy i szczegółowe informacje: p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, tel. 63 243 63 50/51

  • „uJAwnianie siebie” – warsztaty dla kobiet

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:warsztaty,   spotkania,   kobieta,   CKiS,   samorozwój

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.