Dzisiaj jest czwartek 17 stycznia 2019, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20719) SPORT FORUM FIRMY (5277) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Murem za Owsiakiem. Tam, gdzie odbył się fi ... (3)Nowa tablica została zamontowana na stadionie przy ... (30)

Forum logistyczno-transportowe

Dodano: 9.03.2018 17:09

Gdzie: PWSZ w Koninie
Kiedy: 23.05.2018

Konińskie spółki Grupy Konimpex we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie zapraszają przewoźników z regionu konińskiego do udziału w Forum Logistyczno-Transportowym. Rejestracja już trwa!

Forum Logistyczno-Transportowe odbędzie się 23 maja 2018 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Spotkanie jest okazją do zdobycia fachowej wiedzy w zakresie działalności transportowej. Wydarzenie skierowane jest do przewoźników transportu drogowego, właścicieli, przedstawicieli oraz menedżerów firm transportowych.

Formuła wydarzenia oparta jest na dwóch częściach. Pierwsza,  zwana strefą ekspercką będzie skoncentrowana na bezpłatnych prelekcjach szkoleniowych prowadzonych przez zaproszonych ekspertów i specjalistów z zakresu m.in. rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców, płac minimalnych w Unii Europejskiej. Druga, strefa biznesowa, poświęcona będzie bezpośrednim spotkaniom przedstawicieli firm transportowych z Pracownikami Konimpex, Konimpex Chemicals, Fermintrade, Sine oraz dostawcami produktów i usług, prezentującymi rozwiązania wspierające skuteczniejsze, bezpieczniejsze i efektywniejsze prowadzenie działalności transportowej.

Konińskie spółki Grupy Konimpex działają globalnie w obszarze handlu, logistyki, dystrybucji surowców chemicznych i przemysłowych, takich jak kauczuk i sadza techniczna.

Rejestracja odbywa się na stronie www.konimpex.pl, tam również znajdują się szczegółowe informacje. Udział w forum jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać kontaktując się bezpośrednio:
kom. +48 694 450 693, +48 694 450 435 lub pod adresem e-mail forum@konimpex.com.pl

  • Forum logistyczno-transportowe

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:transport,   logistyka,   biznes

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Jakbym nazwał te forum bandyckie bo tzw bossowie tych firm zachowują się jak bandyci.
Dodano: 20.05.2018 12:17    Przez: ~Karol Marks

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.