Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22014) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych -  IV noc planszówek w Koninie 

Pod patronatem LM.pl

Dodano: 3.04.2018 08:13

Noc planszówek w Koninie - IV edycja, w sobotę 28 kwietnia od godziny 16.00 w Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych na Zatorzu. 

Nadchodzi czwarta edycja imprezy promującej gry planszowe i karciane. W sobotę, 28 kwietnia, od godz. 16.00 gry dla najmłodszych od lat 4. Młodzież i dorośli od godziny 20.00. Będą najlepsze gry i instruktorzy, którzy wyjaśnią zasady. W tym roku impreza odbędzie się w nowym miejscu - Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w Koninie na osidelu Zatorze. Impreza jest bezpłatna dla uczestników dzięki finansowaniu miasta Konin.

Organizatorem jest Palnszówkowy Konin. Grupa aktywnie działa od 5 lat. Jest to klub entuzjastów i sympatyków gier planszowych. 

  • Noc planszówek w Koninie. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:noc planszówek,   planszówki Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Do wojska ich, na poligon, tylko intensywne ćwiczenia uczynią z tych ciamajdów przy wszelakich grach planszowych czy komputerowych prawdziwych mężczyzn. Będziesz podupadającym na zdrowie dziadkiem, to wtedy możesz się bawić w takie gierki, a nie teraz.
Dodano: 03.04.2018 11:53    Przez: ~Sprawny fizycznie
Święta racja ! takich jak oni powinno się tępić, i przypalać rozżarzonym żelazem nierobów !
Dodano: 03.04.2018 13:45    Przez: ~Janusz
Dzisiaj gry planszowe już nie są takie jak 20 lat temu i niejednokrotnie potrafią wciągnąć na długie godziny gdzie trzeba już pomyśleć nad strategią, to już nie jest chińczyk czy warcaby. A ktoś może wie czy będą gry typu RPG?
Dodano: 04.04.2018 12:09    Przez: ~ciekawski
Polecam wszystkim zapalonym Planszówkowiczom grę "Terraformacja Marsa", można przepaśc na dłuuuugie godziny
Dodano: 10.04.2018 15:40    Przez: ~ziom

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.