Dzisiaj jest poniedziałek 25 marca 2019, imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22330) SPORT FORUM FIRMY (5318) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
5 / 0oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin będzie zielony. Nieformalna Grupa chce "mias ... (21)Ekologiczny Konin: 6 autobusów hybrydowych i 6 ele ... (20)

Oscary w Kinie Centrum

Dodano: 4.04.2018 15:17
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum KDK

Kiedy: 27 kwietnia - 3 maja

Bilety: 10, 13 i 15 zł

Kino Centrum w KDK zaprasza do Kina Oscarowego (27 kwietnia – 3 maja), proponując pięć filmów, nagrodzonych Oscarami przez Amerykańską Akademię Filmową w 2018 roku: „Kształt wody”, „Dunkierka”, „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Coco” i „Czwarta władza”.

Seanse Kina Oscarowego rozpoczną się 27 kwietnia i potrwają do 3 maja. Widzowie zobaczyć będą mogli przede wszystkim filmy nagrodzone Oscarami, ale będzie też film z „tylko” dwoma nominacjami do najważniejszej filmowej nagrody świata. Oto repertuar Kina Oscarowego w Kinie Centrum:

„Kształt wody” – Elisa Esposito pracuje jako woźna w tajnym rządowym laboratorium. Jej życie ulega nagłej zmianie, gdy odkrywa pilnie strzeżony sekret. Ten film to opowieść o rewolcie wykluczonych; kolejny hymn na cześć odmieńców. Cztery Oscary za: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepsza muzyka, najlepsza scenografia.

„Dunkierka” – alianccy żołnierze otoczeni we Francji przez niemiecką armię są ewakuowani do Wielkiej Brytanii. „Dunkierka” nie tylko przykuwa do fotela, ale prowokuje do myślenia, jeszcze długo po seansie. Trzy Oscary: za najlepszy dźwięk, najlepszy montaż, najlepszy montaż dźwięku.

„Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” – samotna matka, która straciła córkę w wyniku morderstwa, wynajmuje trzy tablice reklamowe. Na kolejnych planszach pyta miejscowego szeryfa, dlaczego policji wciąż nie udało się wykryć i aresztować bandytów… Dwa Oscary: dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej i najlepszego aktora drugoplanowego.

„Coco” – dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy. Wspaniała opowieść o tym, że nawet w drodze na szczyt warto czasem przystanąć i spojrzeć za siebie. Może się okazać, że pamięć o minionych pokoleniach wcale nie jest balastem. Zaś ambicja - źródłem siły. Oscar za najlepszy długometrażowy film animowany.

„Czwarta władza” – działania prezydenta USA doprowadzają do konfliktu pomiędzy dziennikarzami a rządem. Ale ani to nie takie proste, ani oczywiste. Dwie nominacje do Oscarów.

Szczegóły na stronie www.kdk.konin.pl w zakładce kino

  • Oscary w Kinie Centrum

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.