Dzisiaj jest sobota 26 września 2020, imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18383) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Sezon rozpoczęli wygraną, choć emocji nie ... (0)Więcej turystów niż w ubiegłym roku. Ślesin podsum ... (2)

Europejska wiosna dla młodego widza

Dodano: 9.04.2018 14:08
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: 7 i 9 maja, godz. 8.30 i 10.30

Bilety: 5 zł

Z myślą o najmłodszych widzach Kino Centrum w Konińskim Domu Kultury, należące do prestiżowej sieci kin Europa Cinemas, przygotowało filmową ofertę na 7 i 9 maja.

To będą filmy duńskie, niemieckie, włoskie i holenderskie. Wszystkie o dziecięcych marzeniach i dziecięcych (nie tylko) problemach.   

W poniedziałek, 7 maja Kino Centrum proponuje dwa tytuły:
Godz. 8.30 
„Superagentka”
 to film, w którym 10-letnia Agathe-Christine chce być detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży.  

Godz. 10.30 
„Offline”
 to zderzenie realu z grą komputerową.  Nastoletni Jan większość czasu spędza w grze komputerowej jako Fenris, dzielny wojownik, bohater gry komputerowej. Gdy przygotowuje się do Ragnaröku, wielkiego turnieju w sieci, traci dostęp do gry. By odzyskać swoją cyfrową tożsamość, musi stawić czoła wyzwaniom w realnym świecie.

W środę, 9 maja Kino Centrum zaprasza również na dwa filmy:
Godz. 8.30

„Małpia afera” to film o Wimie, który ma 10 lat i marzy, by chodzić do szkoły. Niestety, mieszka w sierocińcu, którego właścicielka zmusza dzieci do pracy w fabryce. Postanawia jednak spełnić swoje marzenie i wyrusza w nieznane. Na szczęście nie sam, a… w małpim towarzystwie.

Godz. 10.30
„Niewidzialny chłopiec”
 – opowieść o 13-letnim chłopcu, który mieszka z matką w małym miasteczku. Michele w szkole nie jest popularny, nie jest też sportowcem. Nie jest także prymusem. Lecz to dla niego nic nie znaczy.  Pragnie tylko aby zauważyła go Stella, w której jest zakochany. Ale wydaje się, że ona w ogóle nie wie o jego istnieniu. Jest dla niej niewidzialny.

Bilety kosztują 5 zł. Zapisy grup zorganizowanych przyjmuje Kino Centrum pod numerem tel: 63 211 31 30, w. 21.  • Europejska wiosna dla młodego widza

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.