Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19892) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizyta w zakładach produkcji wodoru. Prezydent wró ... (3)Stare Miasto. Pierwsze absolutorium wójta Dariusza ... (1)

"Dowody istnienia" - wernisaż Krzysztofa Wosika

Dodano: 25.04.2018 17:25

Gdzie: Galeria CKiS Wieża Ciśnień w Koninie

Kiedy: 11 maja, g. 18.00

Wstęp wolny

Nową ekspozycję w Galerii CKiS Wieży Ciśnień zatytułowaną „Dowody istnienia” tworzyć będą obiekty, fotografie i asamblaże (trójwymiarowe kompozycje zbudowane z gotowych przedmiotów).

Krzysztof Wosik studiował na ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi na wydziale Edukacji Wizualnej. W 2015 r. rozpoczął studia podyplomowe „Projektowanie biżuterii” na Wydziale Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi.

Oprócz tworzenia asamblaży i obiektów zajmuje się także książką autorską, ilustracją i fotografią. Uprawia zbieractwo artystyczne. Prowadzi również warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży w Polsce i za granicą w ramach projektów artystyczno-edukacyjnych. W CKiS w Koninie współtworzy akcję plastyczną Namiot Sztuki podczas Nocy Kultury. Zajmował się arteterapią na Oddziale Młodzieżowym w Klinice Psychiatrycznej Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi oraz Dziennym Ośrodku Terapeutycznym „Imbryk” w Łodzi.

Jego prace znajdują się w zbiorach: Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, MBWA w Lesznie, Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, Kolekcji Książki Artystycznej XX i XI wieku w Łodzi, Kamienicy Artystycznej „Lamus” w Gorzowie Wielkopolskim, Sanktuarium Maryjnym w Licheniu.

Prace prezentował na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych.

  • "Dowody istnienia" - wernisaż Krzysztofa Wosika
  • "Dowody istnienia" - wernisaż Krzysztofa Wosika

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wystawa,   galeria,   wieża ciśnień,   obiekty,   fotografia,   kompozycje,   wernisaż

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.