Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20678) SPORT FORUM FIRMY (5459) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Lato na Bulwarze - koncert zespołu Agharta i akcja Zdrowie to podstawa

Dodano: 14.06.2018 12:48
Źródło: LM.pl

Gdzie: Bulwar Nadwarciański w Koninie

Kiedy: 24 czerwca od godz. 15.00 - akcja Zdrowie to podstawa, godz. 18.00 - koncert zespołu Agharta

wstęp wolny

Koncerty, zajęcia artystyczne i sportowo-rekreacyjne – to propozycje w ramach akcji „Lato na Bulwarze” organizowanej od czerwca do września w Koninie. Na wszystkie wydarzenia zaprasza Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki.

Bulwar Nadwarciański to świetne miejsce na zabawę dla małych i dużych mieszkańców naszego miasta, dlatego latem odbędzie się tam cykl imprez, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Na bulwar zapraszamy w pierwszą wakacyjną niedzielę, 24 czerwca. O godz. 15.00 rozpocznie się ulubiona przez mieszkańców Konina akcja ,,Zdrowie to podstawa’’. To wyjątkowy projekt, podczas którego w jednym miejscu można skorzystać z porad lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin oraz wykonać podstawowe badania. Nie brakuje też akcji profilaktycznych zachęcających do prowadzenia zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania, uprawiania sportów.

Tego dnia na bulwarze wystąpi działający przy Konińskim Domu Kultury zespół Agharta. Początek koncertu o 18.00. Zespół powstał w styczniu 1978 roku i nazywał się wtedy BASTARD. Od pięciu lat nosi nazwę Agharta. Istnieje zatem ponad 40 lat i pretenduje do miana najstarszej grupy muzycznej w Koninie. Gra na ogół znane i lubiane (głównie) polskie utwory, które członkowie zespołu darzą szczególnym sentymentem. Nie brakuje autorskiego dorobku. To kilkadziesiąt utworów napisanych dla dzieci i dorosłych. Podczas koncertu na bulwarze Agharta wykona takie utwory jak: ,,Chcę wyjechać na wieś’’, ,,Być kobietą’’, ,,Jeśli kochasz’’, ,,Chcemy do światła’’ czy ,,Słodkiego miłego życia’’. Skład zespołu Agharta: Ireneusz Ryś - keyboard, wokal, Grażyna Ryś – wokal, Lidia Ryś - skrzypce, wokal, Edyta Stolarska – wokal, Mirosław Grzanka - skrzypce, wokal, Krzysztof Kopczyński – gitara, Andrzej Tylman - gitara basowa, Jarosław Piąstka - organy.

ZE WZGLĘDU NA POGODĘ KONCERT AGHARTA ZOSTAŁ ODWOŁANY.
  • Lato na Bulwarze - Zdrowie to podstawa i koncert zespołu Agharta

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.