Dzisiaj jest niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17986) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 9oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

Lato na Bulwarze - koncert ,,Szantowo''

Dodano: 14.06.2018 13:37
Źródło: LM.pl

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy: 28 lipca, godz. 18.00

wstęp wolny

Szanty, muzyka folkowa i piosenka turystyczna zabrzmią 28 lipca podczas koncertu „Szantowo” na Bulwarze Nadwarciańskim. Początek o godz. 18.00. Impreza odbędzie się w ramach akcji „Lato na Bulwarze”, jej organizatorami są Miasto Konin i Koniński Dom Kultury.

Żeglowna rzeka Warta, bulwar i jego otoczenie to idealne miejsce na szantowo-folkowe granie. Kilkugodzinny koncert to gratka dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i tego typu muzyki. Wystąpią trzy, dobrze znane zespoły z Wielkopolski.

Gumowe Szekle - zespół powstał pod koniec lat 80. ubiegłego stulecia. Wywodzi się ze słupeckiego środowiska harcerskiego. Wykonuje szanty oraz piosenki żeglarskie i morskie.

Zagrali i Poszli – gnieźnieńska grupa, która pierwsze kroki na scenie stawiała w 1991 roku. W repertuarze ma własne kompozycje stanowiące krzyżówkę piosenki folkowej, żeglarskiej, bluegrassu, rocka i ballady. Zespół znany jest przede wszystkim w kręgach piosenki żeglarskiej, turystycznej i poezji śpiewanej.

Folk Street to grupa z Konina, w której spotkali się ludzie o różnych upodobaniach muzycznych. Zespół porusza się pomiędzy standardami w oprawie folkowej, wyławia nutki z szeroko określanej kultury celtyckiej, sięga też po mocniejsze rockowe klimaty.
   • Lato na Bulwarze - spływ kajakowy i koncert ,,Szantowo''

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

No dobrze, ale gdzie i kiedy można się zapisać na ten spływ?????Kiedy on będzie??????na jakim odcinku rzeki jest ten spływ?????
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Rekin
A miały być 4 Refy z Krakowa. No i co?????
Dodano: 28.07.2018 12:58    Przez: ~żeglarz
Dlaczego portal nie powiadomił wcześniej gdzie i od kiedy mozna było się zapisać na ten spływ?????W Koninie wszystko się dzieje "po cichu"
Dodano: 28.07.2018 12:59    Przez: ~Jastrząb

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.