Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19349) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Lato na Bulwarze - koncert ,,Szantowo''

Dodano: 14.06.2018 13:37
Źródło: LM.pl

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy: 28 lipca, godz. 18.00

wstęp wolny

Szanty, muzyka folkowa i piosenka turystyczna zabrzmią 28 lipca podczas koncertu „Szantowo” na Bulwarze Nadwarciańskim. Początek o godz. 18.00. Impreza odbędzie się w ramach akcji „Lato na Bulwarze”, jej organizatorami są Miasto Konin i Koniński Dom Kultury.

Żeglowna rzeka Warta, bulwar i jego otoczenie to idealne miejsce na szantowo-folkowe granie. Kilkugodzinny koncert to gratka dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i tego typu muzyki. Wystąpią trzy, dobrze znane zespoły z Wielkopolski.

Gumowe Szekle - zespół powstał pod koniec lat 80. ubiegłego stulecia. Wywodzi się ze słupeckiego środowiska harcerskiego. Wykonuje szanty oraz piosenki żeglarskie i morskie.

Zagrali i Poszli – gnieźnieńska grupa, która pierwsze kroki na scenie stawiała w 1991 roku. W repertuarze ma własne kompozycje stanowiące krzyżówkę piosenki folkowej, żeglarskiej, bluegrassu, rocka i ballady. Zespół znany jest przede wszystkim w kręgach piosenki żeglarskiej, turystycznej i poezji śpiewanej.

Folk Street to grupa z Konina, w której spotkali się ludzie o różnych upodobaniach muzycznych. Zespół porusza się pomiędzy standardami w oprawie folkowej, wyławia nutki z szeroko określanej kultury celtyckiej, sięga też po mocniejsze rockowe klimaty.
   • Lato na Bulwarze - spływ kajakowy i koncert ,,Szantowo''

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

KOMENTARZE

No dobrze, ale gdzie i kiedy można się zapisać na ten spływ?????Kiedy on będzie??????na jakim odcinku rzeki jest ten spływ?????
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Rekin
A miały być 4 Refy z Krakowa. No i co?????
Dodano: 28.07.2018 12:58    Przez: ~żeglarz
Dlaczego portal nie powiadomił wcześniej gdzie i od kiedy mozna było się zapisać na ten spływ?????W Koninie wszystko się dzieje "po cichu"
Dodano: 28.07.2018 12:59    Przez: ~Jastrząb

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.