Dzisiaj jest środa 23 stycznia 2019, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21409) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-5 / -7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nerwy do samego końca. KKF Automobile Torino wicel ... (8)KOD o nazwaniu jednej z ulic w Koninie imieniem P. ... (127)

Lato na Bulwarze - Dobre filmy na bulwarze

Dodano: 14.06.2018 13:40
Źródło: LM.pl

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy: 4 sierpnia, godz. 21.30

Film: ,,Kwiat pustyni''

wstęp wolny

Dobre filmy w sierpniu opanują koniński bulwar. W kinie plenerowym zobaczymy trzy filmy: ,,Kwiat pustyni”’, ,,Kobieta z lodu”’ i ,,Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Projekt ,,Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim’’ to propozycja dla miłośników kina i tych, dla których wspólne oglądanie filmów na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody jest świetnym sposobem na spędzanie wakacyjnych wieczorów.

4 sierpnia obejrzymy film ,,Kwiat pustyni”. Film  powstał w oparciu o bestsellerową powieść o tym samym tytule i jest autobiografią Waris Dirie. Dziewczyna urodziła się w Somalii, w jednej z koczowniczych osad. Kiedy miała 5 lat została poddana rytualnemu obrzezaniu, a siedem lat później sprzedano ją mężczyźnie, którego miała poślubić. Udało jej się uciec. Została amerykańską supermodelką, wzięła udział w dziesiątkach kampanii reklamowych, była gwiazdą wybiegów, jej zdjęcia zdobiły okładki najważniejszych modowych magazynów. Została ambasadorką ONZ i rozpoczęła walkę o zniesienie rytuału obrzezania kobiet.

11 sierpnia przyjdzie czas na wzruszający komediodramat w reżyserii mistrza kina czeskiego Bohdana Slamy. Film ,,Kobieta z lodu” to opowieść o Hanie, która po śmierci męża mieszka samotnie w rodzinnym domu. Jej dwaj dorośli już synowie odwiedzają ją wraz ze swoimi żonami i dziećmi, ale te wizyty na ogół kończą się kłótniami, więc atmosfera w rodzinie nie jest najlepsza. Kiedy Hana spotyka Bronę, twardego mężczyznę uzależnionego od pływania w morzu zimą, przed kobietą otwiera się nagle zupełnie nowy świat. Brona przyjmuje Hanę do swojego zespołu morsów, a ona stopniowo uczy się pokonać strach przed lodowatą wodą. Przede wszystkim jednak na nowo uczy się kochać.

18 sierpnia zasiądziemy przy włoskim stole i będziemy towarzyszyć bohaterom filmu przy niezwykłej kolacji. Film ,,Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” to opowieść spotkaniu siedmiorga długoletnich przyjaciół. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie kolacji. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać... Film z rewelacyjną rolą Kasi Smutniak na pewno warto obejrzeć.

Seanse będą się rozpoczynać zawsze o 21.30. Wstęp wolny.

 

  • Lato na Bulwarze - Dobre filmy na Bulwarze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.