Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19348) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Lato na Bulwarze - Dobre filmy na bulwarze

Dodano: 14.06.2018 13:40
Źródło: LM.pl

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy: 4 sierpnia, godz. 21.30

Film: ,,Kwiat pustyni''

wstęp wolny

Dobre filmy w sierpniu opanują koniński bulwar. W kinie plenerowym zobaczymy trzy filmy: ,,Kwiat pustyni”’, ,,Kobieta z lodu”’ i ,,Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Projekt ,,Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim’’ to propozycja dla miłośników kina i tych, dla których wspólne oglądanie filmów na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody jest świetnym sposobem na spędzanie wakacyjnych wieczorów.

4 sierpnia obejrzymy film ,,Kwiat pustyni”. Film  powstał w oparciu o bestsellerową powieść o tym samym tytule i jest autobiografią Waris Dirie. Dziewczyna urodziła się w Somalii, w jednej z koczowniczych osad. Kiedy miała 5 lat została poddana rytualnemu obrzezaniu, a siedem lat później sprzedano ją mężczyźnie, którego miała poślubić. Udało jej się uciec. Została amerykańską supermodelką, wzięła udział w dziesiątkach kampanii reklamowych, była gwiazdą wybiegów, jej zdjęcia zdobiły okładki najważniejszych modowych magazynów. Została ambasadorką ONZ i rozpoczęła walkę o zniesienie rytuału obrzezania kobiet.

11 sierpnia przyjdzie czas na wzruszający komediodramat w reżyserii mistrza kina czeskiego Bohdana Slamy. Film ,,Kobieta z lodu” to opowieść o Hanie, która po śmierci męża mieszka samotnie w rodzinnym domu. Jej dwaj dorośli już synowie odwiedzają ją wraz ze swoimi żonami i dziećmi, ale te wizyty na ogół kończą się kłótniami, więc atmosfera w rodzinie nie jest najlepsza. Kiedy Hana spotyka Bronę, twardego mężczyznę uzależnionego od pływania w morzu zimą, przed kobietą otwiera się nagle zupełnie nowy świat. Brona przyjmuje Hanę do swojego zespołu morsów, a ona stopniowo uczy się pokonać strach przed lodowatą wodą. Przede wszystkim jednak na nowo uczy się kochać.

18 sierpnia zasiądziemy przy włoskim stole i będziemy towarzyszyć bohaterom filmu przy niezwykłej kolacji. Film ,,Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” to opowieść spotkaniu siedmiorga długoletnich przyjaciół. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie kolacji. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać... Film z rewelacyjną rolą Kasi Smutniak na pewno warto obejrzeć.

Seanse będą się rozpoczynać zawsze o 21.30. Wstęp wolny.

 

  • Lato na Bulwarze - Dobre filmy na Bulwarze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.