Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21328) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (8)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

ERLENDIS QUARTET - koncert w ramach Akademii Gitary

Dodano: 19.07.2018 14:26

Gdzie: Kościół Świętego Ducha, Parafia ewangelicko-augsburska

Kiedy: 24 sierpnia, g. 19.00

Wstęp wolny

Festiwal Akademia Gitary to projekt, który na dobre wpisał się w kulturalną mapę Wielkopolski. Zeszłego lata organizatorzy podsumowali 10 lat dotychczasowych sukcesów, najlepszych koncertów, artystów i wykonań, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Akademia Gitary nieustannie wzbogaca wydarzeniami muzycznymi krajobraz wielu wielkopolskich miast i miejscowości.

W Koninie również będziemy gościć wyjątkowych artystów związanych z Festiwalem.

24 sierpnia o godz. 19.00 w Kościele Świętego Ducha wystąpi Erlendis Quartet.
Erlendis Quartet w niecałe pięć lat od swojego powstania, został najczęściej nagradzanym kwartetem gitarowym w historii. Entuzjastyczne recenzje podkreślają wręcz telepatyczne porozumienie wewnątrz zespołu, ich unikalną muzykalność oraz emocjonalność artystycznych kreacji.

Zespół powstał w 2013 r. na Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie Ania, Adrian, Karol i Wojtek studiowali pod kierunkiem Łukasza Kuropaczewskiego. W rok po założeniu zespołu, do grona jego pedagogów dołączył Karol Marianowski, wiolonczelista Meccore String Quartet.

Porozumienie na scenie, operowanie szeroką skalą dynamiczną oraz emocjonalne i precyzyjne interpretacje stały się cechami rozpoznawczymi zespołu. Dzielenie się pasją do muzyki jest nadrzędnym celem wszystkich artystycznych podróży po świecie. Erlendis Quartet odwiedził dotychczas USA, Kanadę, Niemcy, Włochy, Holandię, Hiszpanię, Łotwę, Ukrainę oraz regularnie koncertuje w Polsce i w Danii.

Na koncert zapraszają: Akademia Gitary, Centrum Kultury i Sztuki, Kościół Świętego Ducha - Parafia ewangelicko-augsburska oraz Miasto Konin.

Wstęp wolny.

  • ERLENDIS QUARTET - koncert w ramach Akademii Gitary

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   muzyka,   dźwięki,   kultura,   sztuka,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.