Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20704) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
10 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (2)Śpiewająco włączyli się w obchody przy ul. J. Piłs ... (24)

Noc Kultury: Namiot Sztuki - kreatywne warsztaty plastyczne

Dodano: 29.08.2018 14:51

Gdzie: CKiS (Okólna)

Kiedy: 15 września, g. 18:00-19:30

wstęp wolny

Namiot sztuki to przestrzeń twórczej zabawy pod okiem doskonałych artystów. Najmłodsi będą odkrywać talenty i potrzeby, starsi doświadczą pierwszych świadomych kreacji a dorośli wyruszą w podróż do krainy własnych wspomnień i marzeń artystycznych.
Zapraszamy rodziny, dzieci, młodzież: 6-18 lat.

„Ruchome obrazki”
Podczas wspólnej zabawy na warsztatach animacji poklatkowej będziemy używać plasteliny. Poprzez animowanie postaci i przedmiotów z plasteliny będziemy poznawać istotę ruchu, zmiany kształtu i formy.
Prowadzący: Wojciech Nowak – teatrolog, instruktor z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

„Jak to jest, co to jest?”
W twórczym działaniu dzieci i dorośli poznają techniki filmu poklatkowego oraz książkę obrazkową. Podejmą próbę pokazania za pomocą słów i obrazków kilku scenek ukazujących ich przemyślenia związane z różnymi zabawnymi sytuacjami zdarzającymi się w świecie ludzi w relacjach ze zwierzętami, światem natury i cyberprzestrzenią. Z przeprowadzonej dyskusji oraz wykonanych szkiców, każda para wykona osobistą książeczkę obrazkową z przenikającymi się stronami.
Prowadzący: Tadeusz Wieczorek - artysta plastyk, animator, instruktor z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

„W moim życiu jak w filmie”
Kreatywna zabawa dziecięcych uczestników w tworzenie kompozycji przedstawiających najważniejsze, najbardziej istotne momenty ich życia i nadanie im formy plakatu filmowego. Do tworzenia plakatów dzieci posłużą się techniką kolażu i graffiti.
Prowadzący: Krzysztof Wosik - mieszka i pracuje twórczo w Bratoszewicach. Tworzy asamblaże i obiekty, zajmuje się książką autorską, ilustracją i fotografią. Uprawia zbieractwo artystyczne.

  • Noc Kultury: Namiot Sztuki - kreatywne warsztaty plastyczne

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzieci,   kultura,   warsztaty,   spotkanie,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.