Dzisiaj jest piątek 26 kwietnia 2019, imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19878) SPORT FORUM FIRMY (5329) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 17oC
Jutropogoda
16 / 9oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Nowa nazwa drogi i wyższy ekwiwalent dla d ... (12)Puchar Polski: 90 minut nie wystarczyło, w dogrywc ... (20)

Noc Kultury: Namiot Sztuki - kreatywne warsztaty plastyczne

Dodano: 29.08.2018 14:51

Gdzie: CKiS (Okólna)

Kiedy: 15 września, g. 18:00-19:30

wstęp wolny

Namiot sztuki to przestrzeń twórczej zabawy pod okiem doskonałych artystów. Najmłodsi będą odkrywać talenty i potrzeby, starsi doświadczą pierwszych świadomych kreacji a dorośli wyruszą w podróż do krainy własnych wspomnień i marzeń artystycznych.
Zapraszamy rodziny, dzieci, młodzież: 6-18 lat.

„Ruchome obrazki”
Podczas wspólnej zabawy na warsztatach animacji poklatkowej będziemy używać plasteliny. Poprzez animowanie postaci i przedmiotów z plasteliny będziemy poznawać istotę ruchu, zmiany kształtu i formy.
Prowadzący: Wojciech Nowak – teatrolog, instruktor z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

„Jak to jest, co to jest?”
W twórczym działaniu dzieci i dorośli poznają techniki filmu poklatkowego oraz książkę obrazkową. Podejmą próbę pokazania za pomocą słów i obrazków kilku scenek ukazujących ich przemyślenia związane z różnymi zabawnymi sytuacjami zdarzającymi się w świecie ludzi w relacjach ze zwierzętami, światem natury i cyberprzestrzenią. Z przeprowadzonej dyskusji oraz wykonanych szkiców, każda para wykona osobistą książeczkę obrazkową z przenikającymi się stronami.
Prowadzący: Tadeusz Wieczorek - artysta plastyk, animator, instruktor z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

„W moim życiu jak w filmie”
Kreatywna zabawa dziecięcych uczestników w tworzenie kompozycji przedstawiających najważniejsze, najbardziej istotne momenty ich życia i nadanie im formy plakatu filmowego. Do tworzenia plakatów dzieci posłużą się techniką kolażu i graffiti.
Prowadzący: Krzysztof Wosik - mieszka i pracuje twórczo w Bratoszewicach. Tworzy asamblaże i obiekty, zajmuje się książką autorską, ilustracją i fotografią. Uprawia zbieractwo artystyczne.

  • Noc Kultury: Namiot Sztuki - kreatywne warsztaty plastyczne

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzieci,   kultura,   warsztaty,   spotkanie,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.