Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16751) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 22oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Wernisaż Nasi Twórcy w KDK

Dodano: 7.09.2018 08:31
Źródło: LM.pl

Gdzie: Strefa K w KDK

Kiedy: 28 września, godz. 18.00

wstęp wolny

Koniński Dom Kultury, młodzi plastycy z Atelier KreDKa razem z instruktorką Katarzyną Mijakowską zapraszają na wernisaż ,,Nasi Twórcy” w piątek, 28 września o 18.00 do Strefy K.

Otwarciem wystawy ,,Nasi Twórcy” Atelier KreDKa zainauguruje nowy rok artystyczny. W Strefie K Konińskiego Domu Kultury zaprezentowanych zostanie około 40 wybranych prac uczestników zajęć plastycznych. A dzieci i młodzieży pracujących pod okiem Pani Kredki, czyli Katarzyny Mijakowskiej jest około stu. To młodzi artyści w wieku od 6 do 21 lat, tworzący aż 9 grup. Katarzyna Mijakowska prowadzi w Konińskim Domu Kultury pracownię plastyczną Atelier KreDKa od 2005 roku. Na zajęcia uczęszczają dzieci i młodzież uzdolnieni artystycznie. Instruktorka przekazuje im swoją wiedzę i doświadczenie, rozbudzając wrażliwość i zdolności manualne. Sama czynnie zajmuje się projektowaniem, fotografią, rysunkiem i rzeźbą.

Wernisaż ,,Nasi Twórcy” będzie okazją, by podziwiać prace młodych plastyków, ale również podsumować ubiegły rok artystyczny i omówić plany na nadchodzące kolejne miesiące artystycznych wyzwań.

- Na pewno będziemy pracować w różnych technikach i poznawać kolejne tajniki plastycznych działań, przelewając na papier pomysły i inspiracje – mówi Katarzyna Mijakowska. - Czeka nas mnóstwo wyzwań, szczególnie najmłodszych uczestników zajęć, którzy z roku na rok podwyższają swój poziom. Mamy nadzieję, że nowy rok kulturalny będzie bardzo owocny artystycznie.

Wernisaż ,,Nasi Twórcy” rozpocznie się 28 września o 18.00 w Strefie K Konińskiego Domu Kultury. Wystawę będzie można oglądać do 14 października.

  • Wernisaż Nasi Twórcy w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.