Dzisiaj jest wtorek 19 lutego 2019, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21487) SPORT FORUM FIRMY (5293) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 5oC
Jutropogoda
6 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Harcerski zlot na stulecie zakończenia Powstania W ... (1)Patryk Szymański wróci na ring podczas gali Mateus ... (9)

Wernisaż Nasi Twórcy w KDK

Dodano: 7.09.2018 08:31
Źródło: LM.pl

Gdzie: Strefa K w KDK

Kiedy: 28 września, godz. 18.00

wstęp wolny

Koniński Dom Kultury, młodzi plastycy z Atelier KreDKa razem z instruktorką Katarzyną Mijakowską zapraszają na wernisaż ,,Nasi Twórcy” w piątek, 28 września o 18.00 do Strefy K.

Otwarciem wystawy ,,Nasi Twórcy” Atelier KreDKa zainauguruje nowy rok artystyczny. W Strefie K Konińskiego Domu Kultury zaprezentowanych zostanie około 40 wybranych prac uczestników zajęć plastycznych. A dzieci i młodzieży pracujących pod okiem Pani Kredki, czyli Katarzyny Mijakowskiej jest około stu. To młodzi artyści w wieku od 6 do 21 lat, tworzący aż 9 grup. Katarzyna Mijakowska prowadzi w Konińskim Domu Kultury pracownię plastyczną Atelier KreDKa od 2005 roku. Na zajęcia uczęszczają dzieci i młodzież uzdolnieni artystycznie. Instruktorka przekazuje im swoją wiedzę i doświadczenie, rozbudzając wrażliwość i zdolności manualne. Sama czynnie zajmuje się projektowaniem, fotografią, rysunkiem i rzeźbą.

Wernisaż ,,Nasi Twórcy” będzie okazją, by podziwiać prace młodych plastyków, ale również podsumować ubiegły rok artystyczny i omówić plany na nadchodzące kolejne miesiące artystycznych wyzwań.

- Na pewno będziemy pracować w różnych technikach i poznawać kolejne tajniki plastycznych działań, przelewając na papier pomysły i inspiracje – mówi Katarzyna Mijakowska. - Czeka nas mnóstwo wyzwań, szczególnie najmłodszych uczestników zajęć, którzy z roku na rok podwyższają swój poziom. Mamy nadzieję, że nowy rok kulturalny będzie bardzo owocny artystycznie.

Wernisaż ,,Nasi Twórcy” rozpocznie się 28 września o 18.00 w Strefie K Konińskiego Domu Kultury. Wystawę będzie można oglądać do 14 października.

  • Wernisaż Nasi Twórcy w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.