Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19619) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mieszkańcy starówki na spotkaniu z prezydentem i k ... (1)Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (3)

XVI Gminny Dzień Sportu - Modła Królewska

Dodano: 17.09.2018 12:51
Źródło: LM.pl

Gdzie: Boisko przy Szkole Podstawowej w Modle Królewskiej
Kiedy: 23.09.2018 r., godz. 15.00
Wstęp: wolny

Szesnasty raz w gminie Stare Miasto organizowany jest Gminny Dzień Sportu. Tym razem impreza zagości w Modle Królewskiej. Od godz. 15.00 trwać tam będzie rozgrzewka z Mariuszem Klimczykiem - olimpijczykiem, trenerem lekkoatletyki i wykładowcą akademickim. Piętnaście minut później ruszą natomiast biegi przełajowe nad zalewem. Rywalizacja toczyć się będzie na pięciu dystansach. Ci, którzy biegać nie lubią, mogą wybrać Marsz po Zdrowie, czyli marsz nordic walking na dystansie 2000 m. 

O godz. 16.30 rozpocznie się ceremonia wręczania wyróżnień dla najlepszych zawodników z gminy Stare Miasto za wysokie wyniki sportowe. Gminny Dzień Sportu to również okazja do spotkania się z wybitnymi sportowcami. W tym roku w Modle Królewskiej zagoszczą pięściarze - Marcin Hejosz, akademicki mistrz Polski oraz Robert Brazdys - wicemistrz Polski. 

Ponadto na uczestników czeka Gminny Turniej Sportowy dla Rady Rodziców, pokazy i konkurencje dla publiczności, przejażdżki konne, dmuchańce i wata cukrowa. O godz. 19.00 rozpocznie się dyskoteka z DJ Mavi.   • XVI Gminny Dzień Sportu - Modła Królewska

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.