Dzisiaj jest sobota 20 kwietnia 2019, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20509) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 7oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (2)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (9)

„Dwoje na huśtawce”

Materiał promocyjny

Dodano: 4.10.2018 11:28

Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski wystąpią w Konińskim Domu Kultury. Aktorzy zaprezentują w ostatni weekend października spektakl „Dwoje na huśtawce”.

Dwoje nieznajomych, Giselle Rosa (Anna Dereszowska) i Jurek Rajski (Mikołaj Roznerski) poznają się na przyjęciu. On jest prawnikiem, który próbuje zapomnieć o nieudanym małżeństwie. Ona to bezrobotna tancerka, bezskutecznie szukająca poczucia bezpieczeństwa u boku mężczyzny.

Spektakl „Dwoje na huśtawce” autorstwa Williama Gibsona to przypadkowe spotkanie dwojga ludzi, które staje się punktem zwrotnym w ich życiu pełnym wzlotów i upadków. Życiu przypominającym huśtawkę, wieczną sinusoidę emocji, pragnień i niespełnionych marzeń. Giselle i Jurek doskonale znają uczucie tęsknoty, wiedzą co to niespełniona miłość i wciąż poszukują własnej ścieżki. Może znajdą ją na przyjęciu?

„Dwoje na huśtawce” opracował i wyreżyserował Jerzy Gudejko. Widzowie będą mogli obejrzeć spektakl w sobotę (27 października) dwukrotnie o godz. 16:30 i 19:30 w Domu Kultury w Koninie przy ul. Niepodległości 1.

Bilety do nabycia w Konińskim Domu Kultury oraz na stronie adria-art.pl w cenie 75 i 95 zł.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:przedstawienie,   spektakl,   teatr,   Anna Dereszowska,   Mikołaj Roznerski

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.