Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19892) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizyta w zakładach produkcji wodoru. Prezydent wró ... (3)Stare Miasto. Pierwsze absolutorium wójta Dariusza ... (1)

Weź udział w Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY 2019

Dodano: 12.12.2018 14:57

zgłoszenia szopek: 20 grudnia dostarczyć do Klasztoru oo. Franciszkanów

zgłoszenia na konkurs kolęd i jasełek: do 31 grudnia CKiS (Okólna)

Weź udział w Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej

Wszystkim zainteresowanym kultywowaniem polskich tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia polecamy udział w kolejnej edycji Przeglądu ANIOŁY. To interdyscyplinarne wydarzenie ma już ponaddwudziestoletnią tradycję. Przez dwie dekady zarówno mali, jak i duzi mogli pokazać talent plastyczny, konstruując szopki, uaktywnić się aktorsko, występując podczas jasełek, a muzyczne i wokalne umiejętności zaprezentować podczas śpiewania kolęd.  

W tym roku również zachęcamy zespoły teatralne, muzyczne, schole, chóry, rodziny oraz twórców indywidualnych do wzięcia udziału w 3 konkursach:

- konkursie szopek bożonarodzeniowych

(szopkę i wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć 20 grudnia 2018 r., w godz. 14.00-16.00, do Klasztoru oo. Franciszkanów (ul. Reformacka 2).
Elementy szopki (zarówno konstrukcja, jak i figurki) muszą być wykonane własnoręcznie.  Wszystkie zgłoszone na konkurs szopki będą wystawione w klasztorze oo. Franciszkanów od 24 grudnia 2018 r. do 27 stycznia 2019 r. Zapraszamy do odwiedzania wystawy.

- śpiewania kolęd (kartę należy dostarczyć lub przesłać do 31 grudnia 2018 r., do CKiS w Koninie);

- przedstawień jasełkowych (płytę z zarejestrowanym nagraniem oraz kartę należy dostarczyć lub przesłać do 31 grudnia 2018 r., do CKiS w Koninie).

Pozostałe ważne informacje oraz karty zgłoszenia na: www.ckis.konin.pl.

Organizatorzy: CKiS w Koninie,  Parafia pw. św. M. M. Kolbego w Koninie, Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie, GOK w Kazimierzu Biskupim, Koniński Dom Kultury.

  • Weź udział w Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY 2019

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szopki,   jasełka,   kolędy,   przegląd,   anioły,   tradycja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.