Dzisiaj jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22015) SPORT FORUM FIRMY (5315) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (9)

Weź udział w Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY 2019

Dodano: 12.12.2018 14:57

zgłoszenia szopek: 20 grudnia dostarczyć do Klasztoru oo. Franciszkanów

zgłoszenia na konkurs kolęd i jasełek: do 31 grudnia CKiS (Okólna)

Weź udział w Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej

Wszystkim zainteresowanym kultywowaniem polskich tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia polecamy udział w kolejnej edycji Przeglądu ANIOŁY. To interdyscyplinarne wydarzenie ma już ponaddwudziestoletnią tradycję. Przez dwie dekady zarówno mali, jak i duzi mogli pokazać talent plastyczny, konstruując szopki, uaktywnić się aktorsko, występując podczas jasełek, a muzyczne i wokalne umiejętności zaprezentować podczas śpiewania kolęd.  

W tym roku również zachęcamy zespoły teatralne, muzyczne, schole, chóry, rodziny oraz twórców indywidualnych do wzięcia udziału w 3 konkursach:

- konkursie szopek bożonarodzeniowych

(szopkę i wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć 20 grudnia 2018 r., w godz. 14.00-16.00, do Klasztoru oo. Franciszkanów (ul. Reformacka 2).
Elementy szopki (zarówno konstrukcja, jak i figurki) muszą być wykonane własnoręcznie.  Wszystkie zgłoszone na konkurs szopki będą wystawione w klasztorze oo. Franciszkanów od 24 grudnia 2018 r. do 27 stycznia 2019 r. Zapraszamy do odwiedzania wystawy.

- śpiewania kolęd (kartę należy dostarczyć lub przesłać do 31 grudnia 2018 r., do CKiS w Koninie);

- przedstawień jasełkowych (płytę z zarejestrowanym nagraniem oraz kartę należy dostarczyć lub przesłać do 31 grudnia 2018 r., do CKiS w Koninie).

Pozostałe ważne informacje oraz karty zgłoszenia na: www.ckis.konin.pl.

Organizatorzy: CKiS w Koninie,  Parafia pw. św. M. M. Kolbego w Koninie, Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie, GOK w Kazimierzu Biskupim, Koniński Dom Kultury.

  • Weź udział w Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY 2019

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szopki,   jasełka,   kolędy,   przegląd,   anioły,   tradycja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.