Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19062) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (17)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Noc Sylwestrowa w Koninie

Dodano: 18.12.2018 09:51
Źródło: LM.pl

Opera Light ,,Kobiety świata" - Obiekt Sportowo-Rekreacyjny Rondo, godz. 20.00 (impreza biletowana)

Golden Life, Sylwia Dziardziel i TMS - plac przed KDK, godz. 23.15 (wstęp wolny)

Opera Light i Kobiety Świata oraz koncerty zespołów Golden Life i TMS – tak zapowiada się Noc Sylwestrowa w Koninie. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Konina. 

Tradycyjnie 31 grudnia w naszym mieście odbędą się dwa koncerty. Pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 20.00 w hali Rondo. Artyści warszawskiej Opery Light wystąpią z programem „Kobiety Świata”. W centrum tego przedstawienia muzycznego jest kobieta i jej niezwykle barwne kreacje, występujące w utworach klasyki wokalnej: operowej, operetkowej i musicalowej. W spektaklu zobaczymy, kobiety, m.in. z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Ameryki i innych krajów, „ubrane” w charakterystyczne cechy narodowe. Gra aktorska oraz oprawa kostiumowa, nadają przedstawieniu charakter show, łącząc w sobie dwa pozornie odległe bieguny muzyczne klasykę i rozrywkę. 

Na tych, którzy zdecydują się powitać Nowy Rok pod chmurką czekają dwa koncerty. O 23.15 na placu przed Konińskim Domem Kultury grać zacznie zespół TMS z charyzmatyczną wokalistką Sylwią Dziardziel.W ich wykonaniu usłyszymy covery znanych przebojów. Będą też życzenia noworoczne i toast za pomyślność w 2019 roku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golden Life znany z takich przebojów jak „Helikopter”, „Życie choć piękne tak kruche jest” czy „Wszystko to co mam”. Wstęp wolny!

Organizatorami Nocy Sylwestrowej są: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji W Koninie.

   • Noc Sylwestrowa w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czyli o której będzie ten Golden?? ktoś mi powie jak w tak późnych godzinach dojadę w to miejsce z rynku starego miasta przy bulwarach lub wał Tarejwy? pewnie tylko taxi??
Dodano: 29.12.2018 12:40    Przez: ~marian
Dla mnie to kompletne jaja ze w tym roku nic nie ma w tym koninie... Jeszcze w poprzednich latach brak atrakcji muzycznych rekompensowal calkiem ladny pokaz fajerwerek a w tym roku? Smiech na sali, ja dziekuje
Dodano: 30.12.2018 22:42    Przez: ~~~
Fajerwerków nie będzie. Kasę na fajerwerki Józio rozdał swoim.Puszczajcie sobie bąki.
Dodano: 31.12.2018 18:18    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Nie ma fajerwerków to już nie ma conawet dupy ruszać! Sam miałem psa i wiem jaki to stres dla zwiwrząt ale pokaz to raptem 15 minut . Jaki efekt tego zakazu sam nie wiem🙄 Już sztrzelają od zmierzchu tego właśnie powinni zabronić to są skutki dla których zwierzaki cierpią 😡Zakazujmy wszystkiego picia palenia strzelania i o dupę to potłuc ☹️
Dodano: 31.12.2018 19:14    Przez: ~Zulu

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.