Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19547) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 3.01.2019 10:02
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum, Koniński Dom Kultury

Kiedy: 13 stycznia, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

Zapraszamy w niedzielę, 13 stycznia na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum”. Nie zabraknie dobrego kina, warsztatów filmowo-artystycznych i wspaniałej zabawy.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

W niedzielę, 13 stycznia dzieci wspólnie z rodzicami zajrzą do sekretnego świata kotów i razem z kotkiem Oskarem poszukają mitycznej kociej krainy Miaukocji. Po filmie dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne prowadzone przez pedagogów i instruktorów z Konińskiego Domu Kultury. Nie zabraknie zajęć teatralnych, plastycznych i tanecznych. W czasie gdy dzieci będą uczestniczyły w warsztatach, rodzice wrócą do sali kinowej, by obejrzeć nowy film Kingi Dębskiej ,,Zabawa, zabawa”. Autorka hitu ,,Moje córki krowy” tym razem podjęła temat alkoholizmu.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 7 stycznia.

Dzieciaki w Centrum
13 stycznia, niedziela
Godz. 14.00 – film ,,Sekretny świat kotów” (czas trwania 1 godz. 27 min)
Godz. 15.30 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci
Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Zabawa zabawa” (czas trwania 1 godz. 28 min)
Bilety na film: 10 zł

 

  • Dzieciaki w Centrum

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.