Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20640) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

uJAwnianie siebie - cykl warsztatów z rozwoju osobistego dla kobiet

Dodano: 7.02.2019 10:21

Gdzie: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Kiedy: warsztaty odbywają się 2, 3, 9 marca

Już po raz szósty kierujemy kompleksową ofertę warsztatów z rozwoju osobistego do pełnoletnich pań.

W tej edycji „uJAwniania siebie” znalazły się cztery różne propozycje.

1.    4 STYLE MYŚLENIA FRIS® – czyli o różnych drogach do skutecznego osiągania celów  

Czy wiesz, że każdy z nas ma swój indywidualny styl, w jakim się komunikuje, osiąga życiowe cele i podejmuje codzienne decyzje? Warto go znać, bo ma on znaczenie nie tylko dla Twojej osobistej skuteczności na co dzień, ale także odzwierciedla się w sposobie prowadzenia przez Ciebie biznesu i dobieraniu ludzi do współpracy. Twój indywidualny styl myślenia czy tego chcesz, czy nie, wpływa na Twoje wybory życiowe, więc jego znajomość może być dla Ciebie nieocenionym kluczem do podniesienia zawodowej efektywności i czynnikiem sukcesu w budowaniu osobistych relacji. Zaintrygowana? Do zobaczenia na warsztacie! Zapraszamy serdecznie!
Warsztat prowadzony jest w oparciu o indywidualną diagnozę stylu myślenia i działania FRIS®. Diagnoza odbywa się przed warsztatem na podstawie indywidualnego linku do kwestionariusza wypełnianego przez uczestniczkę na platformie internetowej on-line. Następnie uczestniczka dostaje do lektury swój indywidualny Raport FRIS® wysyłany drogą mailową. Pozwala to ściśle dopasować treści spotkania do potrzeb uczestniczek i zmaksymalizować wartość praktyczną warsztatu. Koszt diagnozy wliczony jest w cenę karnetu.

Prowadzenie: Edyta Jagodzińska-Pawluk - trenerka i Praktyk Biznesu, Menedżer, Coach PCC ICF, Certyfikowany Trener FRIS®, Partner Advisio, nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej. Prelegentka kobiecych eventów rozwojowych (m.in. PROGRESSteron, WZLOT KOBIET) oraz konferencji i spotkań biznesowych (m.in. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, Kaliskie Forum Biznesu, Klub Kobiet Przedsiębiorczych). Właścicielka firmy szkoleniowej EJP (www.jagodzinska-pawluk.pl) oraz Partner Zarządzający w ProUp Solutions (www.proupsolutions.pl), współautorka programu rozwojowego dla liderów „LEADERSHIP COACHING” (www.dtexperts.pl). Specjalizuje się w tematach dotyczących przede wszystkim przywództwa i zarządzania zespołem. Wspiera z sukcesem właścicieli firm i kadrę zarządzającą różnych branż w rozwoju kompetencji menedżerskich i coachingowych oraz w procesach zmian. Pracuje na certyfikowanych narzędziach diagnozy indywidualnej i zespołowej, m.in.: FRIS®, IP 121, 360°,  Reiss Motivation Profile, narzędzia Advisio. Prywatnie miłośniczka poczucia humoru, czasu wolnego I biegania plenerowego.
Termin: 2 marca (sobota), godz. 10.00-13.00


2.    JAK PRZESTAĆ BYĆ W „NIEDOCZASIE” – warsztat dla zabieganych kobiet

MOTTO: „Znamy mnóstwo sposobów na zabijanie czasu, ale jeszcze nikt nie wymyślił, jak go wskrzesić…”

Praktyczny warsztat wspierający umiejętności planowania i ustalania priorytetów. Wyjątkowy czas refleksji o JAKOŚCI naszego czasu i jego codziennego przeznaczenia. Będzie okazja do rozprawienia się ze "złodziejami" swojego czasu oraz poznania kilku przydatnych i prostych technik, poprawiających codzienny komfort życia i podnoszących efektywność osobistą w obszarze zawodowym i prywatnym. Tym samym oznacza to realną możliwość przybliżenia się do osobistego poczucia równowagi, zadbania nie tylko o innych, ale też przede wszystkim o siebie.

ZAPRASZAMY wszystkie kobiety, które:

- patrzą bezsilnie, jak czas-łobuz przecieka im przez palce i czują się tym sfrustrowane,
- wyspecjalizowały się w odkładaniu spraw na potem lub wieczne jutro,
- nie mogą pozbyć się zaległości,
- są wiecznie zajęte i nie mają czasu na własne przyjemności,
- odkładają realizację własnych marzeń na wolną chwilę, która nie nadchodzi,
- pragną zmiany i są zdecydowane zawalczyć o nową jakość swojego życia.

Prowadzenie: Edyta Jagodzińska-Pawluk – jw.
Termin: 2 marca (sobota), godz. 13.00-16.00

 

3.    CIAŁO W RUCH – wykrzesaj swój wewnętrzny ogień
Zapraszamy do krainy cielesności, gdzie będziemy - poprzez budowanie kontaktu ze swoim ciałem - budować jednocześnie relację ze swoim JA, z najróżniejszymi emocjami: od radości, przez smutek po gniew. Poznasz różne techniki pracy, które rozruszają Cię do głębi!
W ramach tego warsztatu przyjrzymy się naszemu ciału w przestrzeni. Zastanowimy się nad tym, jakie znaczenie ma wprawianie ciała w ruch, a jakie znaczenie ma pauza.
Pobudzimy także naszą wyobraźnię i sprzęgniemy ją z emocjami tkwiącymi w ciele.
Poznasz technikę improwizacji ruchowej opartej o metodę pracy teatralnej Cory Herrendorf. Technika ta umożliwi Ci sprzęgnięcie w jedno Twojego ciała, umysłu, ducha i emocji. Do tego dołączymy muzykę, która będzie stanowić integralny element naszej ruchowej pracy. Ponadto przyjrzymy się oddechowi jako ważnemu narzędziu pozwalającemu na swobodny przepływ energii w ciele.
Dzięki temu warsztatowi wydobędziesz własną energię i pobudzisz wyobraźnię oraz kreatywność. Będzie to dobrze spędzony czas oraz chwila na oderwanie się od codzienności i wreszcie także relaks dla zmęczonego umysłu!

Prowadzenie: Marta Rutkowska  - trenerka głosowa i teatralna, wokalistka poznańskiego zespołu Undertape, aktorka, reżyserka, pedagog, kulturoznawczyni i arteterapeutka.
Pobierała nauki u najlepszych specjalistów z Polski i zza granicy (m.in. Cory Herrendorf – reżyserki Teatru Nucleo z Włoch, Detlefa Kaperta – niemieckiego arteterapeuty czy W&M Physical Theatre- Melissy Monteros i Wojtka Mochnieja). Grała w spektaklach jednego z najciekawszych młodych teatrów nurtu alternatywnego lat 90. DOKĄD z Płocka. W latach 2006-2015 prowadziła studencki Teatr BEZ VAT, reżyserując autorskie spektakle salowe i uliczne oraz happeningi. Jako aktorka współpracowała m.in. z Teatrem Ósmego Dnia (projekt MIASTO). Pod szyldem Teatru BEZ VAT tworzyła i grała również w spektaklach dla dzieci. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu emisji głosu, teatru, kreatywności i asertywności oraz pracy z ciałem i arteterapii. Swoje umiejętności trenerskie wielokrotnie prezentowała m.in. w ramach współpracy z Collegium da Vinci w Poznaniu czy z Festiwalem PROGRESSteron.
Termin: 3 marca (niedziela), godz. 11.00-14.00


4.    ŚLADAMI KOBIECOŚCI – warsztat docierania do źródeł kobiecej esencji, czyli rozgrzewka dla ciała, relaks dla umysłu i uczta dla duszy

„Śladami Kobiecości” to warsztat dla Kobiet chcących na nowo poczuć, czym jest prawdziwa Kobiecość, jaką stanowi ona wartość dla nas samych i dla świata oraz jak bezpiecznie zacząć  żyć z jej przestrzeni. To czas, w którym odnajdziemy do niej łatwy dostęp, ponieważ od zawsze mieszka ona w każdej komórce naszego ciała. Zatem ruszymy ciało w łagodny, lecz zarazem głęboki sposób. Oczyścimy je z blokad i napięć utrudniających przepływ naturalnej energii życiowej. Nauczymy się, jak powracać do obecności danej chwili i czerpać z niej siłę do pokonywania codziennych wyzwań. Powoli zaczniemy na nowo zamieszkiwać nasze ciało i przytulać z akceptacją wszystko to, co do tej pory uznawałyśmy w nim za niewłaściwe. Pozwolimy sobie na kontakt z najgłębszymi tęsknotami kobiecego serca, by ponownie odzyskać nasz kompas życiowy do podejmowania ważnych decyzji oraz by ponownie połączyć się z darami, jakie możemy wnosić do świata. Uspokoimy natłok myśli. Przywrócimy więcej radości i przyjemności w ciele oraz nawiążemy z nim bardziej wspierający kontakt. Przebudzimy ciało do pełniejszego przeżywania życia. „Śladami Kobiecości” to droga praktyk ruchowych, oddechowych, coachingowych i medytacyjnych, które przywracają ciału naturalną grację, wdzięk, zdrowie i witalność oraz tworzą bezpieczną przestrzeń dla bezbronnego serca. To powrót do źródeł kobiecej esencji i zasilenia nią własnego życia. Bowiem Kobiecość zamieszkuje zrelaksowane ciało i przejawia się przez otwarte serce.

Prowadzenie: Magdalena Samolik-Siennicka - autorka programu TangoCoaching® oraz „Świadoma Kobiecość”, metod budzenia świadomości, zmysłowej obecności i mocy Kobiet. Nauczycielka tanga argentyńskiego, jogi, certyfikowany coach w metodzie Zen Coachingu, propagatorka piękna i ucieleśnionej Kobiecości. Na swoich zajęciach i warsztatach przywraca wartość Kobiecości, uczy szacunku i miłości do ciała oraz do delikatnej i emocjonalnej kobiecej natury. Sprawia, że akceptacja siebie zaczyna przejawiać się w innych Kobietach, a to przywraca ich naturalną radość i pasję życia. Sama po wielu latach zmagania się z trudnymi życiowymi doświadczeniami, jak anoreksja, bulimia czy depresja, odpuściła sobie wreszcie próby zmieniania siebie na lepszą na rzecz prawdziwego poznania i pokochania siebie samej. Z wykształcenia farmaceutka, jednak zawodowo realizuje swoje pasje: tango, coaching i jogę. Od dziesięciu lat z powodzeniem prowadzi własną firmę oraz TANGO Atelier w Poznaniu.
Termin: 9 marca (sobota), godz. 10.00-16.00

Regulamin warsztatów dostępny jest na stronie www.ckis.konin.pl
Liczba osób w grupach ściśle ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Opłata jest uzależniona od liczby warsztatów, w których uczestniczka bierze udział.

Karnet (liczba warsztatów)          Koszt karnetu             Koszt 1 warsztatu w karnecie
1.                                                120 zł                                 120 zł
2.                                                 200 zł                                100 zł
3.                                                 270 zł                                 90 zł
4.                                                 320 zł                                  80 zł

Bonus: przy zakupie co najmniej 3 warsztatów podwójne zaproszenie na wybrany seans w Kinie Oskard Kameralnie w marcu gratis!
Szczegółowe informacje i zapisy: Paulina Pachulska-Wojdak 63 243 63 50/51, p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl  • uJAwnianie siebie - cykl warsztatów z rozwoju osobistego dla kobiet

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:warsztaty,   kobieta,   rozwój,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.