Dzisiaj jest piątek 7 sierpnia 2020, imieniny: Doroty, Kajetana, Donata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16754) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 21oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina na Jasną Górę. Wyruszyła piesza pielgrzym ... (1)Medyk Konin przed startem sezonu. Wyścig zbrojeń w ... (0)

GŁOSOWANIE - warsztaty z wokalistką Gosią Zagajewską

Dodano: 18.02.2019 13:02

Gdzie: Galeria CKiS Wieża Ciśnień

Kiedy: 7 marca, g. 17.00

zapisy tel. 63 242 42 12

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, które chcą uwolnić prawdziwe brzmienie swojego głosu, wydobyć z siebie dźwięki bez skrępowania, w zgodzie z własnym ciałem. Wykonamy ćwiczenia ruchowe i oddechowe, które pomogą odprężyć ciało i głos, wyeliminować wszelkie napięcia i blokady, wypracować stabilną, świadomą postawę.

To wszystko pozwoli na uzyskanie swobody w wydobywaniu głosu. Następnie wspólnie wykonamy spontaniczną improwizację, czyli kompozycję powstającą w czasie rzeczywistym.

Będziemy się głosem bawić, będziemy go odkrywać, wsłuchiwać się w swój głos, głosy pozostałych oraz ich współbrzmienia.

Gosia Zagajewska – wokalistka, improwizatorka, poetka, finalistka XIII Połowu Biura Literackiego.

Eksperymentuje z głosem, słowem i ruchem.

Aktywnie działa na scenie warszawskiej muzyki improwizowanej. Przez pewien czas związana była z Teatrem Powszechnym, gdzie współpracowała ze Strefą Wolnosłową.
W 2016 r. w ramach wielokulturowego projektu Atlas występowała w spektaklu „Narysowałam więcej, niż tu widać” wystawianym w Teatrze Powszechnym, a także w Akademie der Künste w Berlinie. W 2017 r. powołała do życia efemeryczny, wielokulturowy kolektyw Andakali Goveyu, który przygotował i wystawił spektakl „Człowiek podstawowy”. W 2018 r. ukazały się dwa albumy z jej udziałem: Word-Sound-Pool (Murmure Intemporel) oraz Szpety (Ersatz Recordings). We wrześniu 2018 r. została finalistką XIII Połowu organizowanego przez prestiżowe wydawnictwo Biuro Literackie i uczestniczyła w 23. edycji najstarszego festiwalu literackiego Stacja Literatura.
Współtworzy zespoły Warsaw Improvisers Orchestra, Word-Sound-Pool, Casting Lots, Szpety.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:warsztaty,   głos,   ćwiczenia,   emisja głosu,   improwizacja głosem

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.