Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18337) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 8oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 13.03.2019 12:41
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: niedziela, 24 marca, godz. 14.00

Bilety: 10 zł - film, 10 zł - warsztaty

Wiosenna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w niedzielę, 24 marca. Młodzi miłośnicy dobrego kina i świetnej zabawy obejrzą ,,Jak wytresować smoka 3”, a następnie wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

W niedzielę, 24 marca, dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film ,,Jak wytresować smoka 3”. To ostatni rozdział historii, która oszołomiła widzów na całym świecie, z głównych bohaterów – Czkawki i smoka Szczerbatka – czyniąc obiekt międzynarodowego uwielbienia. Mało która seria animowana wzbudza takie emocje zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Trzecia część filmu to zaskakująca opowieść o dorastaniu i odnajdywaniu odwagi, by stawić czoła nieznanemu, a także o tym, jak nigdy się nie poddać.

Po filmie dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Nie zabraknie rozmów o tworzeniu filmów i ich roli w życiu dzieci i młodzieży oraz zadań aktorskich. Do tego zaprosimy najmłodszych na kreatywne zajęcia plastyczne oraz warsztaty taneczne.

W tym czasie rodzice wrócą do kina, by obejrzeć nowy film Władysława Pasikowskiego ,,Kurier”. Inspiracją dla filmu sensacyjno-szpiegowskiego stało się życie legendarnego Jana Nowaka-Jeziorańskiego. W tej roli charyzmatyczny Philippe Tłokiński. Film opowiada o burzliwych i pełnych napięcia wydarzeniach z życia Nowaka-Jeziorańskiego, który był kurierem AK.

Na warsztaty filmowo-artystyczne zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 18 marca.


Dzieciaki w Centrum
24 marca, niedziela


Godz. 14.00 – film ,,Jak wytresować smoka 3” (czas trwania 1 godz. 44 min)

Godz. 15.45 – warsztaty dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Kurier” (czas trwania 1 godz. 40 min)
Bilety na film: 10 zł

 

  • Dzieciaki w Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.