Dzisiaj jest wtorek 16 lipca 2019, imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19226) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar stogu słomy. Ponad 7 godzin strażacy gasili ... (1)Bartosz Kowalski wraca i strzela. Górnik pokonał J ... (0)

Koncert „cesarzowej nastrojów” w św. Wojciechu

Dodano: 25.03.2019 11:11

Gdzie: Konin, parafia św. Wojciecha 

Kiedy: 31 marca, godz. 19.00

Wstęp wolny 

W niedzielę, 31 marca o godz. 19. 00 organizatorzy projektu „Trzeźwienie przez kulturę” w parafii św. Wojciecha w Koninie Morzysławiu zapraszają na koncert Grupy SIP. Koncert nosi tytuł „To sprawiasz Ty” i odbędzie się w auli pod plebanią. Wstęp wolny!

Liderka zespołu - Jolanta Sip urodzona w Lublinie – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku: socjologia. Od początku związana z Lubelska Federacją Bardów. Równolegle z występami w Federacji prowadzi artystyczną działalność solową. Oprócz utworów autorskich artystka wykonuje również piosenki: Leonarda Cohena, Boba Dylana, Jacquesa Brela, Włodzimierza Wysockiego, Jana Kondraka, Hanny Lewandowskiej, Piotra Selima, Grażyny Lutosławskiej, czy Jacka Musiatowicza.

Jolanta Sip nazywana jest „cesarzową nastrojów”, a jej głos uznano za jeden z najpiękniejszych altów w kraju. Do Konina przyjedzie w okrojonym składzie, bo tylko z dwoma muzykami, towarzyszyć jej będą: na instrumentach klawiszowych Michał Iwanek, a na basie Michał Wąsik. Koncert nosi tytuł „To sprawiasz Ty”.

Koncert może odbyć się dzięki współfinansowaniu przez prezydenta miasta oraz proboszcza parafii, przy współpracy z KDK. Organizatorami są tygodnik „Adalbertus” oraz diecezjalny duszpasterz trzeźwości. Wstęp wolny!

  • Koncert „cesarzowej nastrojów” w św. Wojciechu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   parafia św. Wojciecha,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo!!!
Dodano: 29.03.2019 08:50    Przez: ~Ania

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.