Dzisiaj jest środa 24 kwietnia 2019, imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19715) SPORT FORUM FIRMY (5330) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. 70 zespołów na jubileuszowych "Tańczących ... (0)Uszkodzone dachy i powalone drzewa. Pracowita noc ... (7)

Koncert „cesarzowej nastrojów” w św. Wojciechu

Dodano: 25.03.2019 11:11

Gdzie: Konin, parafia św. Wojciecha 

Kiedy: 31 marca, godz. 19.00

Wstęp wolny 

W niedzielę, 31 marca o godz. 19. 00 organizatorzy projektu „Trzeźwienie przez kulturę” w parafii św. Wojciecha w Koninie Morzysławiu zapraszają na koncert Grupy SIP. Koncert nosi tytuł „To sprawiasz Ty” i odbędzie się w auli pod plebanią. Wstęp wolny!

Liderka zespołu - Jolanta Sip urodzona w Lublinie – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku: socjologia. Od początku związana z Lubelska Federacją Bardów. Równolegle z występami w Federacji prowadzi artystyczną działalność solową. Oprócz utworów autorskich artystka wykonuje również piosenki: Leonarda Cohena, Boba Dylana, Jacquesa Brela, Włodzimierza Wysockiego, Jana Kondraka, Hanny Lewandowskiej, Piotra Selima, Grażyny Lutosławskiej, czy Jacka Musiatowicza.

Jolanta Sip nazywana jest „cesarzową nastrojów”, a jej głos uznano za jeden z najpiękniejszych altów w kraju. Do Konina przyjedzie w okrojonym składzie, bo tylko z dwoma muzykami, towarzyszyć jej będą: na instrumentach klawiszowych Michał Iwanek, a na basie Michał Wąsik. Koncert nosi tytuł „To sprawiasz Ty”.

Koncert może odbyć się dzięki współfinansowaniu przez prezydenta miasta oraz proboszcza parafii, przy współpracy z KDK. Organizatorami są tygodnik „Adalbertus” oraz diecezjalny duszpasterz trzeźwości. Wstęp wolny!

  • Koncert „cesarzowej nastrojów” w św. Wojciechu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   parafia św. Wojciecha,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo!!!
Dodano: 29.03.2019 08:50    Przez: ~Ania

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.