Dzisiaj jest piątek 29 maja 2020, imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18051) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Wielkanocne Dzieciaki w Centrum

Dodano: 27.03.2019 12:01
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum, KDK

Kiedy: niedziela, 14 kwietnia, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

W niedzielę, 14 kwietnia, tuż przed Wielkanocą, zapraszamy na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum”. Obejrzymy filmy i będziemy pracować na przedświątecznych warsztatach filmowo-artystycznych.

,,Dzieciaki w Centrum” to wyjątkowy projekt skierowany do całych rodzin. Raz w miesiącu zapraszamy do Kina Centrum do wspólnego oglądania dobrych filmów familijnych. Następnie dzieci uczestniczą w warsztatach filmowo-artystycznych, a rodzice w tym czasie oglądają w kinie wybrany dla nich film.

Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

W niedzielę, 14 kwietnia, dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film animowany ,,Manu. Bądź sobą!”. To opowieść o Manu, który dorasta w kochającej rodzinie wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Znajduje przyjaciół i musi stawić czoła niebezpieczeństwu. Czy znajdzie swoje miejsce na świecie? Dzieci i rodzice dowiedzą się już wkrótce w Kinie Centrum.

Po filmie dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Będziemy tradycyjnie rozmawiać o filmach i ich roli w życiu młodych ludzi, ale również pracować nad wielkanocnymi cudeńkami. W tym czasie rodzice wrócą do kina, by obejrzeć film ,,After”. Znajdą w nim miłość, namiętność i tajemnicę…

Na warsztaty filmowo-artystyczne zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 8 kwietnia.

Dzieciaki w Centrum
14 kwietnia, niedziela

Godz. 14.00 – film ,,Manu. Bądź sobą” (czas trwania 1 godz. 39 min)

Godz. 15.45 – warsztaty dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,After” (czas trwania 1 godz. 44 min)

Bilety na film: 10 zł

  • Wielkanocne Dzieciaki w Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.