Skocz do zawartości
LM.plImprezySpektakl ,,Za drzwiami"

Spektakl ,,Za drzwiami"

Dodano: , Żródło: LM.pl
Spektakl ,,Za drzwiami"

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 18 maja, godz. 16.00 i 18.30

Bilety: 10 zł

Spektakl ,,Za drzwiami" pokazujący walkę młodego człowieka z własnymi słabościami, wystawią młodzi twórcy z Konińskiego Domu Kultury. Projekt przygotowują instruktorzy pracujący w KDK. Na scenie zobaczymy dzieci i młodzież, na co dzień biorące udział w zajęciach artystycznych.

Spektakl opowiada o tym ile  młodzi ludzie ,,zamknięci” w czterech ścianach swego wirtualnego świata tracą z życia.

- Poprzez uzależnienie od Internetu, gier komputerowych, ale także lenistwo czy zamknięcie się w świecie książek, tracimy to co w życiu najcenniejsze: rodzinę, przyjaciół, radość z zabawy, tańca czy muzyki. Przestajemy patrzeć na naturę, rozmawiać i spotykać się z innymi. To problem nie tylko młodych ludzi. Walczymy z nim i do tej walki włączają się również nasi młodzi tancerze, wokaliści, filmowcy czy plastycy – mówi Marta Merdzińska, instruktor tańca w KDK, reżyser spektaklu.

Spektakl wystawiony zostanie 18 maja dwukrotnie o 16.00 i 18.30. Będzie podsumowaniem roku artystycznego w KDK. Na scenie zobaczymy tancerzy z zespołów FUKS, BAS, CODA, SPACE oraz solistów z Wokalnego KA-DE-KA. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie KDK od 6 maja.

Plastyczne Atelier Katarzyny Mijakowskiej tego samego dnia w Strefie K, rok artystyczny zakończy wernisażem Nasi Twórcy, na którym pokazane zostaną prace młodych plastyków.

Spektakl ,,Za drzwiami
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole