Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19149) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Żychlin. Rajd rowerowy 1 maja 2019

Dodano: 15.04.2019 15:58

Gdzie: Remiza OSP Żychlin
Kiedy: 1 maja 2019, 14:00

Gmina Stare Miasto i Biblioteka Publiczna zapraszaja na majówkowy rajd rowerowy. Impreza odbędzie się w środę 1 maja br. Początek o godzinie 14:00. Jak co roku organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:rower,   żychlin,   turystyka,   zdrowie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dobrze, że chociaż w Żychlinie coś się wydarzy...Bo w Koninie to chyba niewiele. Cztery dni a tu nic nie ogłaszają. Chyba, że jak zwykle impreza tylko dla swojaków, o której jak to już nie raz napiszą, "wczoraj dbyła się..."
Dodano: 27.04.2019 19:43    Przez: ~as
dokładnie w Koninie robią rajdy i zloty tylko dla Swoich! to całe nasze PTTK to klika starszych panów którzy dostają dotacje od miasta i bawią się w swoim gronie. od czasu do czasu pokażą się z prezydentem na zdjeciach i ciach kaska płynie za nic nie robienie.... a na wioskach wokół Konina są ludzie którym się chce.... to apel do Was leśne dziadki z PTTK ruszcie się bo w koncu ludzie Was ruszą
Dodano: 30.04.2019 14:47    Przez: ~swoje pane

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.