Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19352) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Wernisaż ,,Nasi twórcy"

Dodano: 14.05.2019 08:39

Gdzie: Strefa K w KDK

Kiedy: 18 maja, godz. 17.30

wstęp wolny

Młodzi artyści z Atelier KreDKa z Konińskiego Domu Kultury pożegnają mijający rok artystyczny w sobotę, 18 maja. W Strefie K otwarta zostanie wystawa ich prac zatytułowana ,,Nasi Twórcy”.

To był rok pełny wytężonej pracy artystycznej. Młodzi plastycy poznawali kolejne techniki, przelewali na papier swoje pomysły i inspiracje, udowadniali, że mają ogromną pasję.

W Atelier KreDKa pod okiem Katarzyny Mijakowskiej swój talent rozwija około 100 dzieci i młodzieży, w wieku od 5 do 22 lat. Pani Kredka, jak nazywają instruktorkę młodzi artyści, jest niesamowicie dumna ze swoich uczniów.

- Mają pasję, wytrwałość, wciąż podnoszą sobie poprzeczkę. Podziwiam ich za to – mówi Katarzyna Mijakowska. – Z roku na rok obserwuję postęp artystyczny dzieci i młodzieży i jestem dumna, ponieważ wiem jak wiele pracy wkładają w swoje małe dzieła sztuki.

Na wystawie ,,Nasi Twórcy” zaprezentowanych zostanie około 40 prac młodych plastyków z Atelier KreDKa. Będzie to okazja, by podsumować mijający sezon artystyczny.

Wystawa otwarta zostanie w Strefie K 18 maja o godz. 17.30, czyli pomiędzy jednym a drugim spektaklem ,,Za drzwiami” przygotowywanym przez tancerzy i wokalistów uczestniczących w zajęciach w Konińskim Domu Kultury. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia wystawy!  • Wernisaż ,,Nasi twórcy"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.