Dzisiaj jest niedziela 26 stycznia 2020, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20894) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
4 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznących do godz. 10.00

Polecamy:

Na kołach Malta na bis

spektakl familijny „rOdandO”

Dodano: 21.05.2019 15:21
Źródło: DK Oskard

Gdzie: PARK CHOPINA KONIN - wstęp wolny

Kiedy: 29.06.godz.13:00

Akcja się zaczyna. Kobieta przygotowuje scenę. Nie jest jeszcze gotowa. Musi się przebrać, rozczesać włosy, nałożyć makijaż. Wchodzi na liny. Na co patrzy? Na co czeka?Jeszcze nie wie. Odpowiedź jest w równowadze: w przejściu, kapeluszu i lasce.  Jej magicznej kryształowej kuli. Jej piosence w rytm tanga. Oto wysokie wzgórza, które wzniesie, by rzucić sobie wyzwanie. Oto i dzieci, które zaprosi do zabawy w żonglerkę. Olbrzymia bańka, którą wykreuje. Wszystko jest w równowadze. Wszystko jest równowagą. Maria Celeste Zalloechevarría to Espuma Bruma, uliczna artystka cyrkowa specjalizująca się w produkcji baniek mydlanych i balansowaniu na linie. Urodzona w Mar del Plata w Argentynie, ukończyła Circo Criollo School w Buenos Aires, Urban Arts School w Rosario oraz Krajową Szkołę Cyrkową (ENC) w Rio de Janeiro. W 2013 roku przeniosła się do Rio de Janeiro i dostała się do ESLIPA - Escola Livre de Palhaços (szkoły dla klaunów). Uczęszczała na zajęcia prowadzone m.in. przez Lily Curcio, Mauro Bruzza, Esio Magallanes, Breno Moroni e Pepe Nuñez i João Carlos Artigos - Teatro de Anônimo. W 2015 roku wraz z innymi artystami założyła Collective of Circus Creators, grupę, której zadaniem było stworzenie pięciu solówek poprzez zbiorową kreację. W ten sposób, a także dzięki Programowi Promocji Kultury Carioka, rozpoczęła się droga w stronę Fabio Freitas - Teatro de Anônimo, z którym wspólnie przygotowali AlfonsinA. Od 2010 roku wyruszyła ze swoim indywidualnym pokazem pt. "rOdandO", odwiedzając festiwale w Argentynie, Peru, Urugwaju, Brazylii, Gwatemali i Hiszpanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Macedonii, Belgii, Holandii i Korei Południowej. Na spektakl „Na kołach” wstęp jest wolny. 

  • Espuma Bruma Malta na bis
  • Espuma Bruma Malta na bis

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:malta na bis,   ckis dk oskard,   spektakl na kołach

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.