Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16870) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 21oC
Jutropogoda
27 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze Sprawy. Ostatnie starcie przed referendum w ...Tragiczny wypadek przy A2. Naczepa najechała na mę ... (3)

Wakacyjne zajęcia w KDK

Dodano: 13.06.2019 14:27
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: lipiec i sierpień 2019

wstęp wolny

Koniński Dom Kultury zaprasza na wakacyjne zajęcia otwarte! W lipcu i sierpniu dzieci i młodzież będą mogli tańczyć, śpiewać, grać na keyboardzie oraz uczestniczyć w zajęciach w Amatorskim Klubie Filmowym ,,Muza”.

Wakacyjne spotkania są bezpłatne i przeznaczone są dla uczestników indywidualnych. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, ale warto wziąć ze sobą wygodny strój. Zajęcia będą prowadzić instruktorzy z Konińskiego Domu Kultury. Wśród propozycji Konińskiego Domu Kultury są między innymi: zajęcia wokalne ,,Muzyka jest w nas” oraz ,,Mikrofon i ja”, muzyczne ,,Keyboardowe ABC”, taneczne ,,Pogotowie Disco Dance”, ,,Tańce hulańce” czy ,,Gorący parkiet breakdance”. Szczegóły dotyczące poszczególnych zajęć można znaleźć na stronie www.kdk.konin.pl. Zapraszamy!

 

  • Wakacyjne zajęcia w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.