Dzisiaj jest niedziela 15 grudnia 2019, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20426) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (36) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wojtuś wymaga pomocy specjalistów. Ruszyła zbiórka ... (0)Fantastyczne derby w II lidze. Wilki odrobiły dwa ... (0)

Drzwi otwarte w Aeroklubie Konińskim

Dodano: 11.07.2019 11:22
Źródło: LM.pl

Gdzie: lotnisko Aeroklubu Konińskiego w Kazimierzu Biskupim
Kiedy: 14 lipca, godz. 16.00
wstęp wolny

Gdzie: lotnisko Aeroklubu Konińskiego w Kazimierzu Biskupim
Kiedy: 14 lipca, godz. 16.00
wstęp wolny

Na drzwi otwarte zaprasza już w najbliższą niedzielę Aeroklub Koniński. Na odwiedzających czekają darmowy lot samolotem, prezentacja i pokazy sprzętu lotniczego, odsłonięty zostanie także mural.

Największą atrakcją niedzielnych drzwi otwartych będzie darmowy lot samolotem. Skorzysta z niego 24 szczęśliwców (mieszkańców gminy Kazimierz Biskupi), którzy zarejestrują się o godz. 16.00 do konkursu, a następnie zostaną wylosowani, by skorzystać z tej atrakcji. Wszyscy ci, którym szczęścia zabraknie, i tak znajdą coś dla siebie na lotnisku w Kazimierzu Biskupim.

O godz. 17.00 rozpocznie się uroczyste otwarcie finału projektu ,,A zmalujmy coś". Dzięki dofinansowaniu od Fundacji BGK wspólnie powstanie mural dotyczący historii lotnictwa. Oprócz tego na odwiedzających czekają prezentacje i pokazy sprzętu lotniczego, skoki spadochronowe na celność lądowania, atrakcje dla dzieci i stoiska gastronomiczne. Dla wszystkich zagra również zespół Forte. 

Drzwi otwarte rozpoczną się w niedzielę 14 lipca o godz. 16.00 na lotnisku Aeroklubu Konińskiego w Kazimierzu Biskupim.  • Drzwi otwarte w Aeroklubie Konińskim

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.