Dzisiaj jest środa 27 maja 2020, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18330) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 11oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Jarmark rzemiosła w Koninie. LM.pl zaprasza na jubileuszowy tort

Dodano: 9.08.2019 12:39

Jarmark św. Bartłomieja w Koninie to doroczne święto najstarszej konińskiej parafii, mieszkańców i rzemieślników, którym patronuje ten święty.

Tegoroczny, XII Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się na placu Wolności w Koninie w sobotę i niedzielę, 24 i 25 sierpnia 2019. Przy okazji jarmarku, Portal LM.pl (z siedzibą przy rynku) będzie obchodził swoje 20-lecie. Dlatego znajdziecie nas w programie jarmarku i na konińskim rynku.

Podczas XII Jarmarku św. Bartłomieja przewidziano wiele atrakcji. - Jak zwykle będzie to kiermasz staroci. Nie zabraknie rzemieślników – mówi Mateusz Cieślak, inicjator i koordynator jarmarku, były radny Konina. - Poza tym koncerty, spacerek po starówce szlakiem Zofii Urbanowskiej, a także zjazd pojazdów zabytkowych i gra miejska. Dla każdego coś się znajdzie, jak to na jarmarku.

Do jarmarku przyłączył się także regionalny Portal LM.pl W związku z obchodzonym w tym roku 20-leciem, w sobotę 24 sierpnia, na rynku będzie LMowy tort na 500 porcji, którym będzimy częstować, drzwi otwarte w portalu i jubileuszowa fotobudka z pamiątkowym zdjęciem. Zapraszamy na jarmark i nasz "mały" jubileusz! 

  • Jarmark rzemiosła w Koninie. LM.pl zaprasza na jubileuszowy tort

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.