Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19121) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)

Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja

Dodano: 23.08.2019 08:19
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: 4 i 5 września, godz. 12.00

Bilety: 5 zł

16. Europejski Festiwal Filmowy ,,Integracja Ty i Ja" zagości po raz kolejny w Kinie Centrum. 4 i 5 września (środa, czwartek) pokażemy sześć konkursowych tytułów.

Festiwal „Integracja Ty i Ja” odbywa się we wrześniu w Koszalinie od 2003 roku. Festiwal jest jedynym tego typu wydarzeniem w Europie, który porusza tematykę niepełnosprawności. Jury przyznaje nagrody „Motyla” w kategoriach „film fabularny”, „film dokumentalny” i „film amatorski” tworzony przez niepełnosprawnych. Wydarzenie odbywa się równocześnie w 17 polskich miastach!

W konińskim repertuarze festiwalowym zobaczymy sześć filmów. Są to produkcje dokumentalne i fabularne z całego świata. Więcej o Festiwalu https://bit.ly/2Ta59GY

Kino Centrum 4 i 5 września pokaże po trzy filmy w blokach półtoragodzinnych. Start o 12.00.

W środę 4 września, zobaczymy dwa filmy fabularne: ,,Lato” (Summertime) w reżyserii Aleksandra Mazonia oraz film Darii Binevskaya ,,Mam na imię Pietia (My Name Is Petya). Na zakończenie zobaczymy amerykański dokument ,,Odważny” (A Brave One) wyreżyserowany przez Stasa Ivanova.

5 września, w czwartek,  zapraszamy na filmy: ,,Zatańczysz tato?” (Do You Dance, Daddy?) w reżyserii Miguela Monteagudo z Hiszpanii, ,,Wiki” w reżyserii Veronicy Andersson oraz włoski dokument ,,Zamknij oczy i leć” (Close Your Eyes And Fly). Reżyserem filmu jest Julia Pietrangeli.
Bilety na pokazy w cenie 5 zł.

   • Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.