Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20603) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Dziecięce Kino Europejskie w KDK

Dodano: 18.10.2019 11:24
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: 26 października oraz 9 i 16 listopada, godz. 12.00

Bilety: 12 zł

Trzy filmy, trzy sobotnie poranki i mnóstwo wspaniałych emocji! Zapraszamy do Dziecięcego Kina Europejskiego w Konińskim Domu Kultury. Dla wytrwałych będą nagrody!

Dziecięce Kino Europejskie to propozycja dla najmłodszych miłośników filmów. Przygotowaliśmy dla nich trzy tytuły opowiadające o przyjaźni, odwadze, fantastycznych przygodach i fascynujących podróżach. Projekt realizujemy wspólnie z siecią kin Europa Cinemas, a naszym celem jest promocja europejskiego kina wśród młodszych i starszych widzów.

Do Kina Centrum zapraszamy w trzy soboty: 26 października, 9 i 16 listopada, zawsze o 12.00.

26 października wyświetlimy film: ,,Magiczny dywan”. To opowieść o chłopcu, który mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Marzy, by zobaczyć wielki świat, czyli miasto gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.

9 listopada zapraszamy na film ,,Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Sprawdźcie czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

16 listopada przygotowaliśmy film ,,Mój przyjaciel Ufik”. To historia małego Willego, który przez przypadek trafia na niezwykłą planetę, gdzie poznaje Ufika – niesfornego psotnika, z którym połączy go wielka przyjaźń i fantastyczna przygoda.

Dla młodych widzów przygotowaliśmy specjalne karty udziału w Dziecięcym Kinie Europejskim w Konińskim Domu Kultury. Za każdy obejrzany film będą otrzymywać pieczątkę. Trzy pieczątki oznaczają nagrodę! Zapraszamy!

Dziecięce Kino Europejskie

26 października, godz. 12.00 - ,,Magiczny dywan”, czas: 1 godz. 21 min

9 listopada, godz. 12.00 - ,,Baranek Shaun Film. Farmageddon”, czas: 1 godz. 26 min

16 listopada, godz. 12.00 - ,,Mój przyjaciel Ufik”, czas: 1 godz. 30 min.

  • Dziecięce Kino Europejskie w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.