Dzisiaj jest wtorek 18 lutego 2020, imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20703) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radny pyta o podwyżki za obiekty sportowe. „Nie by ... (1)„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)

Mikołajki w Kinie Centrum

Dodano: 18.10.2019 12:38
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: 6 grudnia, godz. 9.00 i 11.15

Bilety: 12 zł 

Rezerwacja w Impresariacie KDK, tel. 63 211 31 33 wew. 29

W Mikołajki zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych wraz z opiekunami na poranne seanse do Kina Centrum. Zapewniamy mnóstwo dobrej zabawy przy świetnych filmach oraz słodki prezent dla każdego młodego widza.

Wspólne wyjście do kina to świetny pomysł na spędzenie Mikołajek! Kino Centrum zaprasza w piątek, 6 grudnia na dwa filmy. Pierwszy ,,Śnieżna paczka" wyświetlimy o godz. 9.00 i jest on skierowany do najmłodszych widzów, w tym przedszkolaków, a drugi ,,Jak zostać Świętym Mikołajem" o godz. 11.15 dla uczniów od 7 roku życia.

Zapraszamy na mikołajkowe spotkanie w Kinie Centrum! Dla każdego widza będzie słodki upominek! Rezerwacja miejsc w Impresariacie Konińskiego Domu Kultury: tel. 63 211 31 33 wew. 29. Bilety: 12 zł.

  • Mikołajki w Kinie Centrum

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.